reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Dziewczyny poadzcie bo juz sama nie wiem.Pewnie juz pisałyście o tym ale za duzo zeby znalesc:szok:
Potrzebuje kupić spaerówke,tylko taka mocniejsza niz parasolka.Na zime........Podoba mi sie emmaljunga ale strasznie drogie:no:
Jeśli podoba Ci się emmaljunga to JEDO np. Bartatina jest jej tańszym odpowiednikiem. Ja mam i jeździ się super.
Duże koła, nie za ciężki, z możliwością zmiany kierunku siedzenia.

Ja teraz szukam parasolki na szybki wyskok: samochód - sklep - samochód.
Coś lekkiego i poręcznego. Macie jakieś propozycje?
 
reklama
My mamy taki tylko czarny
mini-jhhheefwew3re132.jpg


Ale to tylko na wyjazdy na zakupy. Normalnie na spacery bujamy się tako z zestawu. Tako

sprawdza się na wertepach w lesie:)))
 
no własnie skunkanka, mamy identyczne, tylko ja mam pistacjowy.
i tez do auta, przy wyjazdach na zakupy, mieszkam na wiosce, wiec cokolwiek załatwic to musze jechac do miasta i nie ma szans taszczyc duzego, duzy to na codzienne spacery po wiosce ;D
 
Duży to jest tragedia - w punciaku mam taki bagażnik, że muszę ze stelaża odczepiać kółka, poza tym to jest trzydrzwiówka, więc szarpanie się z częścią górną było masakryczne...ten udało mi się fajnie kupić - używka za 150zł:-p
 
reklama
Do góry