reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
no a ja troche z innym tematem ;p dziś dzień podarunków chyba jakiś :-)
dostałam dziś pchacza po mojej chrześnicy, o takiego
FISHER-PRICE EDUKACYJNY CHODZIK-PCHACZ K6670 (799931018) - Aukcje internetowe Allegro
gdybym miała kupować to pewnie kupiłabym z chicco, jeden taki szczególnie mi sie podoba
kolejny prezencik to komplet pościeli wełnianej ... dostałam od mojego dziadziusia;-)co prawda nie gustuje w wełnie, ale tez nie pogardze, narazie zastanawiam sie gdzie to upchnac bo zajmuje tyle miejsca, ze szok

ale najbardziej ciesze sie z płytek, które Mateuszek dostał od swojej chrzestnej, która jest przedszkolanką. Poprzegrywała mu chyba z 20 płytek z różnymi kołysankami, piosenkami, wierszykami i bajkami takimi do słuchania, super po prostu :-)
mam jeszcze do was pytanie dziewczyny czy zastanawialyscie sie co kupic swoim skarbom na pierwszą gwiazdkę? Ja chciałabym juz w listopadzie cos kupic, tzn najpewniej zamowic z allegro, bo pozniej te paczki beda dlugo szły. I sama nie wiem, pchacza własnie dostalismy, stoliczek edukacyjny tez mamy, pianinko muzyczne, ksiazeczke rymowanke jakies tam kostki edukacyjne, grajace młoteczki itp. i po prostu sama nie wiem. Chciałabym jakas fajną, że tak powiem ''mądrą" zabawke. Podoba mi sie garnuszek na klocuszek, ale z tego co widziałam po innych dzieciach w rodzinie, nie ma szans zeby był tym zainteresowany w grudniu, wydaje mi sie, że to za wczesnie.
 
gosiakma z tego co pamiętam to moja Ania dostała garnuszek na klocuszek na roczek, ale w pełni zaczęła z niego korzystać później, na początku tylko puszczała melodyjki.:-) Bardzo polecam tą zabawkę, bo jest super, ale zdecydowanie później, m.in. dlatego, że jest bardzo ciężka.
Na pół roczku dostała chyba z Fishera Grajacy Uczący - bardzo go lubiła.
 
hej dziewczyny!!! czy któraś z Was ma krzesełko do karmienia z Fisher Price??
/mam pytanko czy stolik w tych krzesełkach jest zdejmowany cały, tak żeby podstawić krzesełko do normalnego stolu???? bo niby piszą ze zdejmowana tacka i do mycia w zmywarce.....ale pisze tylko o tacce.

Pozdrawiam
 
Moje ostatnie zakupy dla Juliana:
1-2. Kombinezon.
3-5. Przymiarki do nowej bryki. :-)
6-7. Śpiworek do wózka.
 

Załączniki

  • IMG_0016[1]-bb.jpg
    IMG_0016[1]-bb.jpg
    74,5 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_0019[1]-bb.jpg
    IMG_0019[1]-bb.jpg
    75,5 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_0025[1]-bb.jpg
    IMG_0025[1]-bb.jpg
    73,7 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_0028[1]-bb.jpg
    IMG_0028[1]-bb.jpg
    74,2 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_0030[1]-bb.jpg
    IMG_0030[1]-bb.jpg
    76,6 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG_0034[1].jpg
    IMG_0034[1].jpg
    87,2 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_0041[1].jpg
    IMG_0041[1].jpg
    79,4 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry