reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Dziewczyny poadzcie bo juz sama nie wiem.Pewnie juz pisałyście o tym ale za duzo zeby znalesc:szok:
Potrzebuje kupić spaerówke,tylko taka mocniejsza niz parasolka.Na zime.Mja która mam jest strasznie waska i Oli jest w niej tak ścisniety ze szok.A jak dojdzie jakies grube ubranko to juz wogole.Chciałabym zeby byla mozliwosc jazdy w obie strony,wieksze kola,i dosc szeroka.Moze znacie cos dobrego i w przystepnej cenie???Podoba mi sie emmaljunga ale strasznie drogie:no:
 
Ostatnia edycja:
dudisuw ogladalam te wozki i musze ci powiedziec ze mam takie same kola od wozka, niestety szybko sie psuja, bede musiala kupic chyba osobno spacerowke bo przy jezdzie kilka razy wypada mi kolko, szybko robia sie z nich tzw "osemki" i mam wrazenie jakby uginaly sie pod ciezarem:-(
 
reklama
Do góry