reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

MaDunia świetne rzeczy i fotki
maryś16 bardzo fajny ten jeździk

Ja jeszcze nie mam koncepcji co małemu na gwiazdkę wymyśleć
 
reklama
A ja nie wiem na gwiazdkę,bo wszystko mam po starszaku:sorry2:
Takiego stolika z bajerami nie mamy,no ale ja musze pilnować się zasady małych gabarytów.Bo potem naprawdę chałupa zawalona.
Myślałam o jakiejś fajnej miękkiej książeczce,z masą różnych elementów itp.Albo jakąs taka zabawkę,żeby dużo miejsc się otwierało,tam coś innego było,coś w coś wkładało.widziałyscie cos takiego?
Ja w ogole lubię książeczki kupować.Starszak ma kilka półek,już co raz poważniejsze pozycje.
Jeździk mamy gdzieś w piwnicy.Taki fajny wielofunkcyjny chicco,można malucha na biegunach bujać,wozić,botem starszy sam jeździ.No,ale nie pokażę bo coś mi allegro nie działa.
 
A ja nie wiem na gwiazdkę,bo wszystko mam po starszaku:sorry2:
Takiego stolika z bajerami nie mamy,no ale ja musze pilnować się zasady małych gabarytów.Bo potem naprawdę chałupa zawalona.
Myślałam o jakiejś fajnej miękkiej książeczce,z masą różnych elementów itp.Albo jakąs taka zabawkę,żeby dużo miejsc się otwierało,tam coś innego było,coś w coś wkładało.widziałyscie cos takiego?
Ja w ogole lubię książeczki kupować.Starszak ma kilka półek,już co raz poważniejsze pozycje.
Jeździk mamy gdzieś w piwnicy.Taki fajny wielofunkcyjny chicco,można malucha na biegunach bujać,wozić,botem starszy sam jeździ.No,ale nie pokażę bo coś mi allegro nie działa.


Gabi ja myślałam o czymś takim, zajmuje mało miejsca, a dużo w tej zabawce się dzieje DOMEK EDUKACYJNY PIANINKO Z KLOCKAMI ŚWIECI GRA (800741692) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
MaDunia faktycznie śpiworek bombowy:tak: Ja tez muszę nad jakimś pomyśleć bo ten co mam do wózka w komplecie to badziewie:wściekła/y:

Nadii super ten domek, tez mam dylemat co kupic odpowiedniego do wieku....
 
Do góry