reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Wczoraj zamówiłam już fotelik więksiejszy dla młodego do samochodu
Fotelik Chicco Key 1 X-Plus 2009 kolor 43 Romantic (772829353) - Aukcje internetowe Allegro
i kilka zabawek między innymi pszczółkę do nauki ubierania :-)
A jeżeli chodzi o ubranka itd to my większość musieliśmy sami kupić bo jakoś niechętnie rodzinne mamusie się dzieliły. Wózek kupili moi rodzice i sporo ubranek. Ale teraz niczego nie wydaję bo planujemy drugiego dzieciaczka najdalej za 2 lata więc będzie jak znalazł :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja jeszcze nie raczkuje,ale z doświadczenia ze starszakiem polecam jakiś fajny kabel,np.od laptopa albo rolkę papieru toaletowego,a najlepiej już to szczotkę do kibla:rofl2: Motorek w pupie mu się uruchamiał jak widział wymienione sprzęty:-p
 
Moja jeszcze nie raczkuje,ale z doświadczenia ze starszakiem polecam jakiś fajny kabel,np.od laptopa albo rolkę papieru toaletowego,a najlepiej już to szczotkę do kibla:rofl2: Motorek w pupie mu się uruchamiał jak widział wymienione sprzęty:-p

Rozumiem że nówkę??? Czy polecasz lekko przechodzoną bo może bardziej miękka:rofl2::rofl2::rofl2:???
 
Moja jeszcze nie raczkuje,ale z doświadczenia ze starszakiem polecam jakiś fajny kabel,np.od laptopa albo rolkę papieru toaletowego,a najlepiej już to szczotkę do kibla:rofl2: Motorek w pupie mu się uruchamiał jak widział wymienione sprzęty:-p

dodam, że najlepiej kabel zakończony wtyczką:tak: wtedy jak już się dobiegnie (doraczkuje;-)) do kabla to dla odprężenia można sobie całą wtyczkę do buzi wsadzić:-p
sprawdzają sie też stare makarony z obiadu leżące pod stołem - to zazwyczaj rzedmioty najwyższego pożądania ;)
 
Nie wiem co uważasz za bajer? Bez wielu rzeczy można się obejść, ale uważam, że świetną rzeczą i bardzo pomocną jest regulacja - góra - dół (jak jest mniejsza to u samej góry, jak już urośnie i samo dziecko chodzi to może być niżej) i w poziomie - teraz jak Agatka jest mniejsza i samodzielnie jeszcze nie siedzi to fotelik mam ustawiony w pozycji półleżącej, potem postawię bardziej do pionu.
Nie bez znaczenia jest też regulowana i zdejmowana tacka - łatwiej włożyć, zwłaszcza starsze dziecko. Zdejmowana przydaje się przy starszym dziecku - wtedy można dosunąć krzesełko do stołu rodziców. Teraz zresztą też nie zakładam jeszcze tacki. Przeszkadza mi przy karmieniu.
Takie są moje doświadczenia z używania krzesełka przy Ani. :tak:
a ja mysle ze poradzimy sobie tak czy siak:-pco do regulacji pozycji siedzenia, to na razie posadzilam mlodego raz i poczekam az zacznie sam siedziec, na razie do karmienia wykorzystuje fotelik samochodwy
 
Adusia ta szczotę to taką używana,stojącą w łazience rzecz jasna.
Makaron pod stołem też dobra rzecz i tania:-D Jeszcze butelki po wodzie,faktury tatusia,albo jakies ważne dokumenty:cool2:Radocha wielka,no i jak człowiek pożre taki dokument natychmiast jest w centrum zainteresowania,a przecież właśnie o to chodzi.
Dziewczyny nie wywalajcie teraz kasy na wypasione zabawki,bo to naprawdę fajny okres,niestety bardzo krótki,kiedy dziecko interesuje się wszystkim:-D potem będą konkretne zainteresowania,wymagania,wpływ reklam i kolegów.
Mój się ejszcze lubił bawić drewniana łyżką i garczkiem,ale jak troszkę starszy był.
 
Moje małe lubi walić łyżką w stół :)
Butelka 0,5 po Pepsi z ziarnami pieprzy w środku też jest lux i pudełko po herbacie.
Z kupowanych zabawek lubi żółwia który śpiewa po przyciśnięciu guzika.
A do jedzenia zakupiliśmy krzesełko, które bardzo nam służy nie tylko przy jedzeniu zupek.
bambi_09_d.jpg

dokupiłam do niego kółka na przód i teraz wozimy się po całym mieszkaniu :)
 
mandarynka wymieniła swietne rzeczy mój fotelik to ma ale to dzięki gosiaczkowi bo po niej sciagłam fotelik i naparwde gosiaczek wszysytko dobrze przemyslał :-);-)

a co zabawek do raczkowania kupiłam magiczna kule
Sassy Magiczna kula - dzwięczka 6m+ (773671616) - Aukcje internetowe Allegro
tylko moja za 7 zeta była jakos
póki co super bo dzwieki wydaje fajne;-)i mam psa wiec dziecko podazy za psem i jak pisze gabi -życie to najlepsza zabawa dziecie znajdzie samo zabawki :-D
 
reklama
Do góry