reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Klucha - czekam na foty Hanulki w śpiochach :-D
Fajne macie te foteliki, my też musimy się wreszcie zaopatrzyć.
Co do zabawek - u nas hitem jest nasza kotka :tak: No i był mój telefon- kiedy M. jest na dyżurze, dzwonimy do siebie i Ania też zawsze słucha i "gada" na głośnomówiacym. Był, bo odkąd dwa razy zaśliniła mi mikrofon i nikt mnie nie słyszał, skończyły się pogawędki:sorry:
 
My krzeselko kupilismy takie zupelnie proste z IKEA :tak::tak: nasza znajoma ma i jest z niego zadowolona :tak::tak: musimy tylko poczekac troszke az zacznie sam siedziec porzadnie.

To krzesełko jest fajne, ale właśnie to wystarczy na bardzo krótko. Teraz jeszcze nie, bo trzeba w nim dobrze siedzieć i nie długo bo jest małe i potem się dziecko nie mieści.

ja po zastanowieniu stwierdziłam ze Mandarynka ma dużo racji odnoście bajerów w foteliku do karmienia.
Po namyśle kupiłam taki fotelik Ten srebrny w grochy.

Cieszę się, że mogłam pomóc.:-) Ładne krzeełko. :tak:

wiecie co, a ja sie zastanawiam nad kupnem jakiejs zabawki do raczkowania moze cos polecicie, bo wole w ciemno nie kupywac?

Pamiętam, że dla Ani kupiłam dmuchany wałek do nauki raczkowania i to było kompletne nieporozumienie. Dziecko by mi przez to przeleciało i upadło na głowę :szok:
Coś takiego http://www.allegro.pl/item761112964_edukacyjny_walec_dmuchany_my_baby_dla_maluszka.html

Wczoraj zamówiłam już fotelik więksiejszy dla młodego do samochodu

Dlaczego już tak szybko? Te pierwsze foteliki są do 13 kg i są bezpieczniejsze dla takich maluchów przez to, że są tyłem do kierunku jazdy. Im dłużej tym lepiej. Te następne są dopiero od 9 kg. Moja Ania przesiadła się do niego jak skończyła roczek i jeździ w nim do teraz, a ma 3,5 roku.

moje ostatnie zakupy dla hanutka

Super! Gdzie kupiłaś takie świetne ciuszki?
 
Ostatnia edycja:
klucha super pajacyki, ale ja to chlopaka raczej bym w nie ubrala :-p
W ramach zakupów, pokusiłam się o słynną Zyrafę Sophie. Ale na razie nie dostałam przesyłki. Odrobinkę żałuję że nie przeszłam się do Czułego barbarzyńcy gdzie ponoć Zyrafy mają - tylko nieco droższe. Bo ciekawość mnie zżera ;-)
 
klucha to na Halloween już strój macie :-D

a ja ciągle się zastanawiam czy lepiej kupić krzesełko obite materiałem czy ceratką? ;-) bo ceratka pęka a materiał trudniej wyczyścić i baba ma zgryzotę :-p
 
U nas rekordy popularności bije klawiatura z kablem...

Noooo to jest hit, córa ma jeszcze zabawkę laptopa edukacyjnego(ta starsza;-)) i w to też się fajnie tłucze łapkami,piloty są też fajne:cool2::cool2:....ja dałam Konstancji do zabawy ostatnio zamiast tego cuda dmuchanego...worek treningowy bokserski syna:tak::tak::tak: baaardzo jej się podobał
 
Ostatnia edycja:
Moje małe lubi walić łyżką w stół :)
Butelka 0,5 po Pepsi z ziarnami pieprzy w środku też jest lux i pudełko po herbacie.
Z kupowanych zabawek lubi żółwia który śpiewa po przyciśnięciu guzika.
A do jedzenia zakupiliśmy krzesełko, które bardzo nam służy nie tylko przy jedzeniu zupek.
bambi_09_d.jpg

dokupiłam do niego kółka na przód i teraz wozimy się po całym mieszkaniu :)


OOO właśnie to samo krzesełko mam upatrzone tylko chciałam podjechać do sklepu zobaczyć je na żywo bo gdzieś przeczytałam, że ma materiał ceratę i dziecko się poci ???:eek: i ceratka może popękać??

Jak Twoje odczucia :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie jak na razie zamiast fotelika jest lezaczek bujaczek i jak na razie zadanie wykonuje
U mnie również leżaczek bujaczek do dzis spełnia funkcje krzesła do karmienia. Zdecydowałam się jednak na krzesło bo Marcel jest wiercipięta i się buja podczas karmienia. I leżaczek jest tylko dla maluszków. A ja chcę uczyć małego 9 jak będzie umiał już siedzieć) jeść przy stale itp. I na pewno będzie mi o wiele wygodniej jak będę mogła go wyżej posadzić. A nie karmić siedząc na dywanie, a jak na krześle to zgięta w pół.
Pamiętam, że dla Ani kupiłam dmuchany wałek do nauki raczkowania i to było kompletne nieporozumienie. Dziecko by mi przez to przeleciało i upadło na głowę :szok:
Coś takiego EDUKACYJNY WALEC DMUCHANY - MY BABY # dla maluszka (761112964) - Aukcje internetowe Allegro
Ja mam podobny wałek. Ale w nijaki sposób on nie służy do nauki raczkowania u mego synka. No chyba ze chce do niego dopełznąć. A tak to leżąc na pleckach bierze go w ręce i stuka piąstką w lwa tam narysowanego.
A masz racje ze jest dość niebezpieczną zabawką dla raczkujących bądź chcących wstawać dzieci. Bo dziecku się wydaje ze to jest podpórka , a tak naprawdę to przy delikatnym ruchu ten wałek poleci a dziecko na ziemie .

Swoją drogą nie uważam by była potrzeba jakakolwiek specjalna zabawka do nauki raczkowania. Wszystko co dziecka interesuje się przyda. Mój pcha przed siebie cokolwiek co znajdzie i próbuje to złapać.

Dlaczego już tak szybko? Te pierwsze foteliki są do 13 kg i są bezpieczniejsze dla takich maluchów przez to, że są tyłem do kierunku jazdy. Im dłużej tym lepiej. Te następne są dopiero od 9 kg. Moja Ania przesiadła się do niego jak skończyła roczek i jeździ w nim do teraz, a ma 3,5 roku.
Niestety niektóre foteliki te pierwsze są tylko do 11kg.

a ja ciągle się zastanawiam czy lepiej kupić krzesełko obite materiałem czy ceratką? ;-) bo ceratka pęka a materiał trudniej wyczyścić i baba ma zgryzotę :-p
Ja bym wzięła ceratę. Bo z ciuszków to dopiero po kilku praniach sprałam marchewkę i myślę ze na krzesełku było by identycznie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry