reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Są też foteliki 0 - 18 lub 0 - 25 kg. I są dzieci, które nie spełniają standardów - nie umieją siedzieć a ważą już prawie 10 kg. Plus na wszerz sie nie mieszczą:confused2: Wspomniane foteliki można ustawiac tyłem do kierunku jazdy, mają równiez pozycję półleżącą. Noworodka bym w to nie wsadziła, ale Babusia zamierzam:-p
 
reklama
Przyszło moje krzesełko do karmienia. Jestem zadowolona i Marcel tez :-) A ono jest składane z kilku elementów na takie bolce i dzięki temu będzie dla nas łatwiejsze do przewożenia, bo rozłożymy je na elementy pierwsze.

Teraz te nowe foteliki tak jak skunkanka piszesą już bardzo funkcjonalne. Ja tez bym nie miała oporów przed wsadzeniem swego za jakiś czas( ma się w moim przypadku rozumieć za 2,5 miesiąca) do takiego fotelika.
 
Mandarynko obecny fotelik jest już przyciasny a jak za moment dojdzie jeszcze zimowa kurtałka to już w ogóle tego mojego dziecia do niego nie wsadzę. Nóżki ma na równi z dolną krawędzią a głowa z górną więc już jest taki tylko tylko. A większy fotelik ma 5 pozycji i może być w pozycji półleżącej tak jak w tym mniejszym foteliku więc nie widzę problemu, zresztą Marcel już bardzo ładnie siedzi. Wiem, że wagowo nie spełnia jeszcze "norm" ale co mam na to poradzić jak ledwo go wciskam do obecnego fotelika, a my bardzo dużo jeździmy samochodem i mały jeździ zawsze z nami.
 
kainkas fajne zakupki!

My jeszcze pojeździmy długo w naszym foteliku, bo nasz Chicco jest do 13 kg i Agatka spokojnie się w nim mieści.

A wlaściwie po co Wy ubieracie do samochodu kurtki lub kombinezon?
Przeciez w samochodzie jest ogrzewanie!
 
reklama
kainkas fajne zakupki!

My jeszcze pojeździmy długo w naszym foteliku, bo nasz Chicco jest do 13 kg i Agatka spokojnie się w nim mieści.

A wlaściwie po co Wy ubieracie do samochodu kurtki lub kombinezon?
Przeciez w samochodzie jest ogrzewanie!

A co ty o tej porze tu robisz???? ;-);-);-)

Spiworki to pewnie do wózków dziewczyny kupują i cieplejsze odzienie również:tak::tak:
 
Do góry