reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Skukanka,ja mam identyczne krzesełko,gdzieś w piwnicy.:-D
Tylko pasy obcięłąm:szok:bo się trudno z marchewki domywały:-p tylko,że jednego dziecka to na sekundę samego nie zostwiałam,a teraz to nie wiem co to będzie:szok: nie pomyślałam wtedy:sorry:
 
reklama
Gabi- możesz dokupic pasy - nie beda co prawda takie jak oryginalne, ale ja dla Dominika kupowałam bo 9 lat temu były tylko te drewniane krzeselka (bez pasów) a ja miałam zawsze kota na punkcie bezpieczenstwa

dla Zuzy mam juz z tych nowych fajnych bajeranckich:-D super sprawa, nie ma porównania:tak:
 
Mandarynka - moje stare drewniane krzesełko pasów nawet nie ma:sorry: nie ma też żadnego z bajerów które wymieniłaś:-D ale jakoś w ogóle nie odczuwam ichbraku ;-) w końcu tego krzesełka używa się krótko - max rok - a Juluś swoje baaardzo lubi:-)
 
Ja jeszcze krzesełka nie wyciągnęłam(no nie siedzi ta moja bździągwa),ale przypomniało mi się(jak któraś jeszcze nie kupiła),ze fajnie jak są dwie tace(u nas jedna na drugiej).Jak się coś rozleje itp.to łatwo szybko jedną zdjąć i dalej jeść czy się bawić.

Moja tez jeszcze nie siedzi, ale właśnie leży w tej pozycji półleżącej.
Podwójnej tacki nie mam. Moja bratowa używa tej górnej do zasłonięcia gniazdka i kabli za telewizorem :-)

Tylko pasy obcięłąm:szok:
Czemu od razu obcięłaś? Nie da się ich wyciągnąć - moje się da. Wyciągam przed praniem. Tapicerke prałam normalnie w pralce. Pasy też.

Mandarynka - moje stare drewniane krzesełko pasów nawet nie ma:sorry: nie ma też żadnego z bajerów które wymieniłaś:-D ale jakoś w ogóle nie odczuwam ich braku ;-) w końcu tego krzesełka używa się krótko - max rok - a Juluś swoje baaardzo lubi:-)

Nie odczuwasz ich braku bo nigdy ich nie miałaś. Jeśli byś miała to mogłabyś używać go dłużej niż tylko do roku - u nas było w użyciu gdzieś do 2 lat czy nawet dłużej. Dzięki odsuwanej i ściąganej tacce i możliwości obniżenia. Jest tez bardziej stabilne więc może być używane przez większe dziecko.
Takie proste, które są najczęściej w restauracjach są małe i ciężko tam większe dziecko włożyć wtedy faktycznie maks. do roczku.
 
my mamy takie krzesło
KRZESEŁKO PEPE Baby Design KURIER sklep W-wa NOWE (723142103) - Aukcje internetowe Allegro
i jestem bardzo zadowolona z niego. Teraz jest na najniższym poziomie i w pozycji półleżącej. Zuzia jest nim zachwycona. Lubi i w nim jeść i bawić się albo obserwować mamę jak gotuje:-D
Ostatnio zakupiłam ochraniacz nowy do łóżeczka. Zakupiłam na całe łóżeczko ponieważ Zuzia to mały szogun i jak się wierci w łóżeczku to guz za guzem i nóżki miedzy szczebelkami i ryk:-(
Ochraniacz teraz jest super Zuzia nie uderza się o szczebelki i ja jestem spokojna że nóżki nie zaklinują się:tak:
DUDUŚ-Długi ochraniacz do łóżeczka360cm róż (750859742) - Aukcje internetowe Allegro
 

Załączniki

  • P1000688.jpg
    P1000688.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 43
ale za to spiworek masz superowy. Daj fotke ;-);-) Albo linka... ja tez chyba jednak kupie, bo moze kombinezonik i kocyk nie wystarcza na sroga polska zime
O taki mam śpiworek tylko 90 cm. Ja wzięłam granat z błękitnym polarem bo mi najbardziej do wózka pasował. Aaa i na zdjęciu jest inaczej pokazane, ale u mnie tą górna cześć można odpiąć cała. Bo suwaki są na całości.

ja po zastanowieniu stwierdziłam ze Mandarynka ma dużo racji odnoście bajerów w foteliku do karmienia.
Po namyśle kupiłam taki fotelik Ten srebrny w grochy.
 
my mamy takie krzesło
KRZESEŁKO PEPE Baby Design KURIER sklep W-wa NOWE (723142103) - Aukcje internetowe Allegro
i jestem bardzo zadowolona z niego. Teraz jest na najniższym poziomie i w pozycji półleżącej. Zuzia jest nim zachwycona. Lubi i w nim jeść i bawić się albo obserwować mamę jak gotuje:-D
Ostatnio zakupiłam ochraniacz nowy do łóżeczka. Zakupiłam na całe łóżeczko ponieważ Zuzia to mały szogun i jak się wierci w łóżeczku to guz za guzem i nóżki miedzy szczebelkami i ryk:-(
Ochraniacz teraz jest super Zuzia nie uderza się o szczebelki i ja jestem spokojna że nóżki nie zaklinują się:tak:
DUDUŚ-Długi ochraniacz do łóżeczka360cm róż (750859742) - Aukcje internetowe Allegro

no fajne krzeselko.... super ze mala zachwycona
My tez przymierzamy sie do kupna krzeselka ale to w przyszlym tyg. mam nadzieje ze jak Simran bedzie mnie obserwowala i bedzie wyzej nie prawie na podlodze to bedzie ok

Ochraniacz lezy na poczcie . jutro ide odebrac bo mloda wsadza miedzy szczebelki nogi a potem placze...

Co do spiworka to te standardowe nie pasuja do naszego wozka wiec pozostaje mi zaplacic 100 za firmowy...ech
 
reklama
wiecie co, a ja sie zastanawiam nad kupnem jakiejs zabawki do raczkowania moze cos polecicie, bo wole w ciemno nie kupywac? kazdy sprzedawca zachwala swój towar i ciezko wybrac...chodzi mi o cos w miare niedrogiego.
Mati rwie sie do raczkowania, a tak dawno zadnej zabaweczki mu nie kupilam, wiec moze takie cuś:-)
 
Do góry