reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

ja kupiłam dwie piżamki do karmienia ;-)
nie kupuje nic dla dzidzi jeszcze to chociaż sobie przygotuje wyprawke.
Musze tylko jeszcze jakies koszulki do porodu kupic i pare pierdułek co by juz chociaż swoje rzeczy do szpitala mniec przygotowane.
Za kurtkami sie nie rozglądam, wszedzie jeżdze autem, wiec te pare metrów z auta do budynku moge przejść w rozpietej kurtce czy płaszczu.
 
reklama
Ja piżamkę kopiłam sobie rewelacyjna jeszcze zanim byłam świadoma ze jestem w ciąży :) Jest na piersiach na kopertkę zakładana i odcinana od razu pod nimi. Dzięki temu jest miejsce na brzuszek i można szybko wyjąc cycuszka i nakarmić małego. Ale też myślałam o tym by pokupować sobie rzeczy do szpitala. Koszule i szlafroczek. żebym w razie co miała to wszystko już przy sobie a nie latała jak opentana po sklepach bądż liczyła na męża bo z jego gustem to może być różnie :)
 
no własnie dlatego jak ja sie dowiedziałam ze jestem w ciązy i wiadomo było ze zagrozona, to pierwsze co to pizamka, szlafrroczek i kapcie do szpitala, bo nic nie miałam. A w zasadzie przy zagrozonej to niegdy nie wiadomo kiedy cie w szpitalu położą...
 
ewa i marys ja też szukam kurteczki ...i chyba zrobie jak ania że kupie rozmiar "l" co by miejsce na brzuchol było :) a powoli ciasno ....oj ciasno...w kurtce...tym bardziej,ja wszystkie miałam dopasowane tak że nawet troszku cisnawe były i teraz to różnie bywa ...hihi

a ja dzis kupiłam spiochy dla maluszka boskie...idzie sie rozkochac...

troche sie zreczy wygniotły ale widac co i jak :)





 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ok, dzięki za podpowiedz :-) chyba tez tak zrobie i kupie poprostu w rozmiarze więkrzym niż zwykle, bo już mam dość szukania. Co najśmieszniejsze to mi dziś moj M kazał przymierzyć jego kurtke :eek::rofl: bo zasugerowałam mu że jak nie bede mieć ciepłej kurtki to nigdzie w góry sie nie ruszam. Przymiarka naprawde śmiechu co niemiara...Wyglądałam jak strach na wróble.:-)
[url=http://www.suwaczek.pl/]
dff3a6b057.png
[/url]
 
A propos zakupów i koszul nocnych do karmienia. Napisze wam co u mnie okazało się wielkim niewypałem.
HINDIANKA - Sklep dla mam i niemowląt

Kupiłam sobie wtedy tą koszulkę. Ładna, fajna. Do pierwszego prania. Trochę się skurczyła w praniu i efekt był taki, że zamiast "sprytnie ukryte, niewidoczne pionowe rozcięć na wysokości biustu, ukrytych pod fałdą materiału" miałam po prostu sutki na wierzchu :-D
Także nie polecam takiego rozwiązania. Najlepsze są tradycyjne rozpinane koszule. I patrzcie uważnie, żeby te guziki sięgały jak najniżej - prawie do pępka - jest wtedy o wiele wygodniej.
A i nie wiem czy wszystkie pierwsze mamy wiedzą, ale do szpitala NIE WOLNO mieć piżamy. Musi być koszula nocna.
 
A i nie wiem czy wszystkie pierwsze mamy wiedzą, ale do szpitala NIE WOLNO mieć piżamy. Musi być koszula nocna.
I to jest dla mnie problem. Bo ja tylko i wyłącznie śpię w pidżamach i nie mam ani jednej koszuli.I dlatego się wybieram na zakupy w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego.
Wczoraj poszłam z mężusiem do sklepu i kupiłam sobie sweterek dla przyszłych mam :-) taki co ma jeszcze troszkę miejsca na to by urósł mi brzuszek i kupiłam kurtkę. Jest teraz delikatnie dla mnie za luźna. Ale ma podwójne zapięcie. Jedno schowane takie wewnątrz, z dodatkową wstawką z materiału. Więc jak mi brzuszko podrośnie tak ze już się normalnie w nią nie zmieszczę to zapina się wtedy na ten drugi zamek :-)
Nie nadaje się do tłumaczenia:-) zrobię zdjecia to wstawię
 
ewa i marys ja też szukam kurteczki ...i chyba zrobie jak ania że kupie rozmiar "l" co by miejsce na brzuchol było :) a powoli ciasno ....oj ciasno...w kurtce...tym bardziej,ja wszystkie miałam dopasowane tak że nawet troszku cisnawe były i teraz to różnie bywa ...hihi

a ja dzis kupiłam spiochy dla maluszka boskie...idzie sie rozkochac...

troche sie zreczy wygniotły ale widac co i jak :)









łaaaaaaaaaaaaa, :-D piękne :tak:
 
Drogie Mamusie. Tak przeglądam w internecie detektory tętna płodu, zastanawiam się nad kupnem. Ale z drugiej strony nie wiem czy jest to aż tak bardzo potrzebne? Co o tym myślicie? :-)
 
reklama
Drogie Mamusie. Tak przeglądam w internecie detektory tętna płodu, zastanawiam się nad kupnem. Ale z drugiej strony nie wiem czy jest to aż tak bardzo potrzebne? Co o tym myślicie? :-)

dokładnie o to samo chciałam zapytać :-) odkąd dowiedziałam się, że istnieje takie urządzenie, strasznie chciałam je mieć ;-) i też nie wiem jak się ono spisuje i czy w ogóle jest przydatne. A jakoś strasznie mało jest w internecie opinii użytkowniczek tego cuda :baffled:

CIĄŻA: POSŁUCHAJ BICIA SERCA DZIECKA! ** LCD ** (471809125) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry