reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

No ja zaczynam powoli kompletować teraz- po pierwsze nie wyobrażam sobie sytuacji, że przyjeżdżam do domku z dzidzia ze szpitala i nic nie mam-wszystko trzeba kupić, wyprać, poprasować i tak dalej...a z kolei wątpię czy będąc w 8, 9 miesiącu będę miała tyle siły i ochoty ile mam teraz na jakieś długie chodzenie po sklepach i tak dalej:-p
 
reklama
Ja te jeszcze nic nie mam. Nie z przesądów. Po prostu jakoś jeszcze mi za wcześnie. Ale nie zamierzam tez czekać na kompletowanie wyprawki czy tez po prostu rzeczy potrzebnych do chwili porodu. Za jakiś czas ruszę na podbój wszystkich sklepów dziecięcych :-)
 
SaaRaa śliczne!
U mnie jednak podkoszulki się zupełnie nie sprawdziły, body są znacznie praktyczniejsze.
popieram, body, szczegolnie takie rozpinane na calej dlugosci z przodu. bardzo mi sie sparwdzily na poczatku

Zastanawiam sie tylko czy jak sie rodzi w kwietniu to potrzebny jest gleboki wozek? Czy moze kupic wygodna spacerowke, dobrze obudowana i rozkladajaca sie do pozycji lezacej?
Ja swojego pierworodnego rodzilam w kwietniu i jak najbardziej uwazam ze gondola sie przydaje.

Ja też mam problem z kurtką. Musze sobie kupić coś na zimę a nic nie ma. Bo specjalnych ciążowych kurtek to ja w ogóle nie widziałam. A jak kupić jakąś zwyczajna większą to są dwie trudności. Bo kiedy tak kurtkę kupić, by się w niej zmieścić cala zimę. I jaką kupić by móc się zapiąć a nie wyglądać jak w worku na kartofle. Jak do tej pory ja chodzę w polarze (już prawie zaciasnym) i nic ale to nic mi się nie podoba. :wściekła/y::wściekła/y:
popieram, ja w poprzedniej ciazy kupilam meski gruby rozpinany sweter w kapturem. Trudno jest znalezc kurtke, zeby bylo miejsce na brzuch i zeby rekawy nie siegaly ziemi hihih

A propos zakupów i koszul nocnych do karmienia. Napisze wam co u mnie okazało się wielkim niewypałem.
HINDIANKA - Sklep dla mam i niemowląt

Kupiłam sobie wtedy tą koszulkę. Ładna, fajna. Do pierwszego prania. Trochę się skurczyła w praniu i efekt był taki, że zamiast "sprytnie ukryte, niewidoczne pionowe rozcięć na wysokości biustu, ukrytych pod fałdą materiału" miałam po prostu sutki na wierzchu :-D
Także nie polecam takiego rozwiązania. Najlepsze są tradycyjne rozpinane koszule. I patrzcie uważnie, żeby te guziki sięgały jak najniżej - prawie do pępka - jest wtedy o wiele wygodniej.
A i nie wiem czy wszystkie pierwsze mamy wiedzą, ale do szpitala NIE WOLNO mieć piżamy. Musi być koszula nocna.
O tych wychodzacych sutkach to parwda :-D, u mnei sie sprawdzily zwykle koszule, z rozpinanym z przodu kawalkiem, chyba 4 guziki tam byly.

Ja tez bym juz chciala robic zakupki,a el czekam zeby poznac plec. No i sie bede musiala rozejrzec za malusimi rozmiarami typu 50 albo mniejsze, bo pewnie wczesniaki mi sie trafia, choc niekoniecznie. A torbe to bede musiala miec spakowana z 2 miesiace przed terminem :szok::tak:
 
eeextra to...
mój Skarb się wkurza bo podczas snu koldre sciagam z niego i wlasnie miedzy kolana wciskam. Jest mi tak wygodniej...chyba zainwestuje w tego węża :))
 
bardzo takie cos przypomina "banana" ktorego chwala koleżanki dzięki temu łatwiej dzidzie sie karmi nie trza miliona poduszek czy dzwigania... super wybor taki zakup :)
 
reklama
Cześc Dziewczyny :-) Nie znam płci, dlatego nie kupowałam ciuszków, ale dziś weszłam w C.H do Smyka, i uwieżcie mi że wyjśc nie mogłam :-) W końcu zdecydowałąm że kupie coś :-) I tak też zrobiłam, kupiłam żółty pajacyk :-) PRZEŚLICZNY :-) Poprostu oczu oderwac od niego nie moge :-)
 
Do góry