reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Moje są ok (o takie mam: http://www.allegro.pl/item457026878_dwustronny_pas_ciazowy_najtaniej_6_zl.html). Może nie są idealnie wykonane ale narzekać nie można.

Tyle tylko, że ja nosiłam tylko 1 (czarny) i to tylko 2 razy do tej pory, więc nie prałam ani nic czyli nie mam pewności jak się będą zachowywać potem.

Aa i tak dotykowo ten czarny i ten w grochy są jakby z ciut innego materiału. Czarny wydaje mi się być przy tym luźniejszy w obwodzie.
 
reklama
Magali - rzeczywiście moje spostrzeżenia co do ciuchów ciążowych są takie same! dlatego nie będę ich kupować - co do dżinsów w poprzedniej ciąży znalazłam super w HM, ale po ciązy miałam ich tak dosyć ... że sprzedałam, a teraz by się przydały:dry:
bluzki i sweterki można kupować w normalnych sklepach - wystarczy wybierać dłuższe fasony
ja narazie nie zapinam guzika w dzinsach i zasłaniam ten fakcik paskiem i dłuższą bluzeczką, ale kupiłam już pasy i ile się da będę niedopięte spodnie zasłaniać pasami:zawstydzona/y:
 
widze ze nie tylko ja mam problem z zakupami.. moje spodnie tez sie robia przyciasne, a nic mi sie nie podoba.. tzn podoba mi sie pare modeli, ale nie na moj odmienny stan.. wiem ze wkoncu bede musiala cos kupic, ale poki co odwlekam to jak moge:-) za to sweterek sobie ostatnio kupilam i mi sie podoba:-) ale fakt, nie kupilam go w sklepie dla ciezarnych, ale miejsce na rosnacy brzusio jest:-)
 
Hejka,
śmiać mi się chce, bo te nobliwe tuniki o "pięknych" wzorach w sklepach branżowych po 120 mniej więcej... :baffled:
więc weszłam do pierwszego lepszego zwykłego sklepu,
gdzie na szczęście moda nam sprzyja i za 40 nabyłam dwie bardzo fajne bluzeczki :-).

Co do spodni, to zamówię te pasy w necie
mam nadzieję, że przynajmniej na razie dam radę!

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych zakupów.
 
Ja póki co nabyłam tylko jeden nowy biustonosz i tunikę, która może być też jako samodzielna sukienka :)
O tyle jestem w lepszej sytuacji, że moja siostra dokładnie rok temu była w ciąży, a jest mniej więcej podobnej postury do mnie więc sporo ciuszków od niej dostałam. Dzięki temu zaoszczędziłam troszkę grosza :)
Teraz marzą mi sie jeszcze tylko ogrodniczki i jestem właśnie na etapie poszukiwań.
 
Ja jestem obecnie w trakcie poszukiwań spodni bo jak mąż zobaczył jak się zapinam to kategorycznie nakazał zakupy.
A sposób miałam sprawdzony od koleżanki... zamiast zapinania się na guzik przeplatała przez dziurkę gumkę (recepturkę lub taką cienką do włosów) i po opleceniu guzika jak się założy dłuższą bluzeczkę mamy wygodę dla maluszka i spokój że spodnie nie spadną :D
 
reklama
Do góry