reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Hejka!!!

Ja dziś udaję się na zakupy ( jak mi ból głowy przejdzie :-().

Mam nadzieję, że znajdę jakieś fajne spodnie, bo tydzien temu okazało sie, że to nie łatwe.

No i chyba kolejny stanik muszę sobie kupić i znowu wiekszy. Rosną mi te piersi hehe i rosną jakby wczesniej bylo im mało.:rofl2:


Buzka
 
reklama
ja tez stosowalam ten numer z gumką, ale kupilam ten pas i przestałam, pas polecam wszystkim niedosc cze jest wygodny i cieplutki to super podkresla figurke i brzusio:)
 
No ja dziś kupiłam sobie botki na płaskim obcasie :-), jedak wole zadbać o nogi za wczasu, bo jak do tej pory miałam same buty na obcasie. A to z powodu niewielkiego wzrostu tylko 160. A co do spodni chyba mam juz z 3 pary ciężąrówek takie które wiem ze mi sie przydadzą (jeansy, eleganckie-czarne no i bojówki). Jakoś wydaje mi sie ze w zimne ciężko mi bedzie sie zmobilizowac na bierzące zakupy i dodatkowe rozbieranie płaszcza :sorry2: tych wszystkich rzeczy to pewnie bedzie męczące, jak i teraz szybciej sie męcze. A maleństwo rośnie...

[url=http://www.suwaczek.pl/]
dff3a6b057.png
[/url]
 
Hejka!!

No ja po dzisiejszych zakupach wróciłam zadowolona i umęczona :tak: ale kupiłam sobie w koncu fajne jeansy ciążowe, hehe no i przy okazji kozaczki na plaskim obcasie no i jakies bluzeczki ciazowe.
Mężuś moj jak nigdy cierpliwie czekał pod przymierzalniami :rofl2: i bez zbednego marudzenia wytrzymal 3 godziny lazenia po sklepach.


Buziaki
 
Czesc !
A teraz to dopiero mam problem, rozglądam sie pomału za kurtką na zime i jak narazie w całych Tychach na śląsku poprostu brak. Owszem sklepy z odzieżą ciążową są tylko same spodnie i bluzki itp. Chyba jak nigdzie sie nie pojawią to bede musiała jechac do Katowic. My napewno wybieramy sie w góry, bo mąż uczy sie jejzdzić na desce, wiec musze o tym wcześniej pomyśleć. A jak wy myślicie kwietnióweczki kiedy najlepiej kupić taką kurtke ciążową na zime? No i czy pojawiają sie sezonowo w waszych sklepach ?
Pozdrawiam
[url=http://www.suwaczek.pl/]
dff3a6b057.png
[/url]
 
Ja też mam problem z kurtką. Musze sobie kupić coś na zimę a nic nie ma. Bo specjalnych ciążowych kurtek to ja w ogóle nie widziałam. A jak kupić jakąś zwyczajna większą to są dwie trudności. Bo kiedy tak kurtkę kupić, by się w niej zmieścić cala zimę. I jaką kupić by móc się zapiąć a nie wyglądać jak w worku na kartofle. Jak do tej pory ja chodzę w polarze (już prawie zaciasnym) i nic ale to nic mi się nie podoba. :wściekła/y::wściekła/y:
 
No tak, zakup kurtki lub płaszcza też stoi przede mną, niestety w moje już się nie dopinam, zawsze nosiłam raczej dopasowane i teraz marznę chodząc rozpięta.
Mam tylko jedne spodnie ciążowe i to rybaczki, więc koniecznie niedługo muszę kupić długie.
Wczoraj kupiliśmy mi kozaczki na płaskim obcasie, dziwnie mi teraz bo ja zawsze na obcasie nosiłam ale w ciąży to niewskazane.
 
Ja kupiłam sobie kurtkę dość ciepłą ale też strasznie dużo się naszukałam.Kupiłam poprostu rozmiar L ale taką że na dole ma ściągacz i jeszcze na trochę starczy bo jak się zapinam to mam luzu troszkę.Nie wiem czy do końca zimy dotrwa zależy jak zimno będzie i czy za bardzo mi brzuszek mi nie urośnie bo jak narazie to rośnie strasznie szybko.
 
reklama
Z zakupów ciążowych kupiłam:

-dla siebie cztery pary spodni: beżowe bojówki, jeansy i dwie pary bardziej eleganckich w czarnym kolorze (trafiłam na rewelacyjną przecenę). Wszystkie są bardzo wygodne i doskonale leżą;

-do rodzinnego użytku nawilżacz powietrza Avent Baby Care – przy sezonie grzewczym jak znalazł;

-dla dziecka – karuzelę.

W przyszłym tygodniu wybieram się do dużego sklepu z artykułami dla dzieci na rekonesans i bardzo możliwe, że coś mi wpadnie do koszyka. :tak:
 
Do góry