reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
widze że wy jeszcze w miare spokojnie z zakupami, ja juz dosc troche poszalałam.
Zaczęłam od 4 pizamek , bo sobie uświadomiłam że nie mam żadnej i jakby mi przyszło pójść do szpitala to nie mam w czym ;/
3 pary spodni ciążowych dresowych, w tym jeden kombinezon - super wygodny, mięciutki.
Sklep internetowy bon prix - Na sportowo - Kombinezon sportowy
Marszczone czarne botki na płaskiej podeszwie, bo u mnie to same buty na min.. 7 cm szpilce.
W H & M Mamma kupiłam jeden swterek w kolorze fuksji i jedna płócienną bluzke w kolorze khaki.
Staniczek bezfiszbinowy i bezszwowy - polecam mam podobny nie ciążowy i sjest super wygodny.
ROSNĄCY I DO KARMIENIA ALLES MAMA II - 90D / MK (442116621) - Aukcje internetowe Allegro

spodnie dżinsowe 1 długie i 2 pary na 3/4
ciążowe spodnie jeans FLIRT R 46 (434484613) - Aukcje internetowe Allegro
ciążowe Rybaczki OLA R 46 (430985147) - Aukcje internetowe Allegro

a ponieważ mam problemy z kręgosłupem to zakupiłam jeszcze wprawdzie dosć drogi, no ale zobaczymy jak sie sprawdza pas ciążowy:
Pas ciążowy NOWOŚĆ! KONIECZNIE WEJDŹ I ZOBACZ (428801677) - Aukcje internetowe Allegro

To w sumie tyle, pogrzebałam w szafie w poszukiwaniu dłuższych swetrów i bluzek, w miare rozciągliwych no i znalazłam dość sporo, wiec ciuszków mam już teraz pod dostatkiem. Dla maleństwa nic jeszcze nie kupuje, zaczne dopiero pod koniec 5 miesiąca. Zreszta nie bede musiała duzo kupować bo u mnie w rodzince duzo maluszków przez ostatnie pare lat sie rodziło. Kupie tylko kilka słodkich ubranek bo tej przyjemnosci sobie nie odmówie ;-)

Pozatym polecam wszystkim elektroniczny nawilżacz do sypialni. Miałam duze problemy ze snem i jeszcze drugi tydzien zmagam sie z katarem. Wczoraj mi przyszedł i na całą noc go włączyłam i spałam jak kamień pierwszy raz od tygodni.
Ja mam ten, jest cichutki i ma duzy pojemnik na wode no i dośc ładny:
==NAWILŻACZ POWIETRZA HB UH 1040 OD SS,POZNAŃ== (439926521) - Aukcje internetowe Allegro
Przyda sie później jak juz bedzie maluszek.

uh ale sie rozpisałam ;-) ale moze ktos skorzysta
pozdrawiam
 
W sobotę kopiłam sobie pierwsze spodnie ciążowe. Bo moje dżinsy zrobiły się całkowicie za ciasne.
Jean stretch 5 poches Maternité - KIABI
bardzo fajne bo nie dość ze maja ta kieszeń na brzucho, są nisko wykrojone to z tylu maja regulacje gumki. teraz wzięłam specjalnie ciut luźniejsze, bo jestem przekonana ze za jakiś czas pupa też mi się powiększy :-)
 
Ja to nie mogę z domu wychodzić w ogóle, tylko do dzidziowych sklepów mnie ciągnie, tak baardzo bym już chciała pokupować trochę tych śliczności maleńkich, albo zabaweczek, niestety muszę jeszcze z miesiąc poczekać, ach ta kasa.....
 
dziewczyny a myślałyście już o łóżeczkach i wózkach? To moja pierwsza dzidzia i w ogóle pierwsza w mojej rodzince wiec nawet nie mam obeznania w tym temacie. I aż się zmartwiłam z co ze mnie za mama skoro nie wiem w jakim łóżeczku moje dziecko będzie miało wygodnie i bezpiecznie. :-(
Poradźcie co wy będziecie wybierać. Na co się decydujecie?

Ja będę rodziła chyba w Polsce ale nie wiem jak długo tam zostanę więc przeglądając aukcje zobaczyłam takie o to łóżeczka np.
& ŁÓŻECZKO DREAM BABY DREAMS+MOSKIT.+UCHWYT (447359417) - Aukcje internetowe Allegro
Ale nie wiem czy to jest bezpieczne i czy ten poziom wyższy to ten materacyk będzie dobry? On podwieszony jest ale chyba na jakiś gumach. To kręgosłup dziecka będzie w odpowiednie pozycji ? Czy uważacie ze lepsze są klasyczne łóżeczka? Wtedy jest ten materac twardszy i na bank to się nie przemieści. Ale takie łóżeczko ciężko zabrać ze sobą za granice.

Będę kupować również wózek. I z racji tego ze dzidzia będzie wiosenna to pomyślałam ze nie trzeba kupować klasycznej gondoli. Tylko taki wielofunkcyjny i
WOZEK 3W1 BREVI BMAX BASIC niższa cena!!!! (444904858) - Aukcje internetowe Allegro
Oczywiście te aukcje to są przypadkowe. Chciałam tylko wam pokazać o co mniej więcej mi chodzi. o jako laik w tym temacie nawet nie umiem się wysłowić. A też gdzieś kiedyś słyszałam rozmowę dziewczyn o firmach produkujących takie rzeczy dla dzieci i wymieniały się miedzy sobą doświadczeniami która jest lepsza i godniejsza zaufania. Ale ze wtedy nawet nie myślałam o dzidzi to nic nie zapamiętałam. Wiedź drogie mądrzejsze koleżanki podzielcie się swymi doświadczeniami i obserwacjami :-)
 
i uległam pokusie tych wszystkich pieknych ciuszków ... :D Moje dzisiejsze zakupki :D
exBmwRsG2vvZZO8hJB.jpg
 
Ja swoja szafę wzbogaciłam o dwie bluzeczki i tunikę - wszystko przyszłościowe z miejscem na powiększający się brzuszek. W końcu nabyłam buty na płaskim obcasie i będąc u rodziców wygrzebałam z szafy dwie pary moich starych ogrodniczek.
Dla maluszka jeszcze nic nie kupiłam i cierpliwie czekam bo znając życie to mnóstwo rzeczy dostanę.
 
reklama
Co za porażka!!!

Przeszłam się wczoraj po sklepach ciążowych w Krakowie...
pewna , ze wybiorę sobie jakieś odjechane bojówki,
albo chociaż niezłe dżiny... a tu wszędzie jakieś wory na kobiety po 60tce..
Przecież w ciąży są młode laski, nie czaj
ę!!! :szok:
Zostają zakupy przez internet,
ale tu zawsze ryzyko, ze coś nie spasuje....

Na razie
łażę w dawnych dzinsach biodrowkach troche elastycznych,
wiec zawsze mozna sobie pod brzuszek opuscic...

Jak te pasy z Allegro?
napiszcie jakies opinie, pliz

 
Do góry