reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
mi wózki 3 kołowe w ogóle się nie podobały, chciałam coś klasycznego w stylu inglesiny (taki "powojenny" model ;)), ale jak pojeździłam w sklepach różnymi wózkami to przekonałam się do 3 kołowców i teraz bardzo się cieszę. Na dłuższy spacer, gdzie różnie bywa z nawierzchnią potrzebny jest solidny wózek.

Freestyle spacerówkę kupiłam w kolorze czerwonym, a do tego gondolę dla odmiany niebieską, choć najbardziej chciałam jakąś zgniłą zieleń, ale niestety nie było nic fajnego w tym kol.
 
no to trafilam :eek:
http://www.animaturk.com/content/komik_resim_turbo_bebek_arabasi.jpg hehehe :-D:laugh2::laugh2:ale ktos pomyslowy :rofl2: ale przynajmniej sa duze masywne kola ;-)

fajny wozek hehehhe :p na wycieczki terenowe mozna chodzic :p

ja juz swoj wybralam chyba bo jakie nie ogladam i mi sie podobaja to i tak wracam do tego :)
wózek Babyactive Jet Picasso 2009 kolor nr 7 (642757706) - Aukcje internetowe Allegro
kolor 3 lub 5 sa zywe i fajne dla chłopaka i dziewczynki a pozatym jest inny ;P nie widzialam jeszcze u nikogo takiego hehe :)
 
fajny wozek hehehhe :p na wycieczki terenowe mozna chodzic :p

ja juz swoj wybralam chyba bo jakie nie ogladam i mi sie podobaja to i tak wracam do tego :)
wózek Babyactive Jet Picasso 2009 kolor nr 7 (642757706) - Aukcje internetowe Allegro
kolor 3 lub 5 sa zywe i fajne dla chłopaka i dziewczynki a pozatym jest inny ;P nie widzialam jeszcze u nikogo takiego hehe :)
moi znajomi też go kupują i nam też się podoba. Zastanawiamy się nad p4 albo p5 tylko musimy się umówić ze znajomymi jaki oni kupują żeby na spacery nie chodzić z takimi samymi :)) bo im się chyba też te same podobały :)) dla mnie najważniejsze żeby nie był ciemny kolor, bo na lato niepraktyczny :))
 
mi tez sie podoba taki wozek ale jak dla mnie te kolory sa za jasne szybko sie wozek ubrudzi. ja wybiore raczej z ciemniejszych kolorow. :tak:
 
ja sie rozgladam internetowo za wozkiem na tureckich stronkach i powiem szczeze ze zaden mi sie nie podoba. :no: wszystkie 3 kolowe odpadaja a te na 4 kolkach nie sa fajne. wlasnie nie podobaja mi sie te male plastikowe podwujne koleczka E-Bebek | Bebek Arabaları | Travel Sistem Bebek Arabaları | Graco | Baby 2 Go Maximum Konfor Avangarde Travel Sistem wolalabym duze masywne kola.
to nie sa takiemale kółecczkka, raczej średnie. Choć zdecydowanie miejskie. Po piachu trochę kiepsko się jeździ. Mam spacerówkę chicco z takimi kółkami i jestem zadowolona, poza sniezycami, bo jak porządnie napada to te kółka nie przejada. Chociaz wiadomo pompowane lepsze


A to mój wózeczek. Jak na razie taki zamierzam kupić. Choc mam naddzieje, że do jesieni coś nowego jeszcze na rynku się ukarze, albo te droższe stanieją.
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: QUATTRO TOUR DUO dla dwójki
 
Śmiejcie się z Oli, ale dziś byliśmy w "Askot" i kupiłam X-LANDERA XA
icon_smile.gif

Była promocja (głęboko-spacerowy)- koszt 1200 zł.
Nosidełko czyli zarazem fotelik do auta kupimy w necie, bo jest dużo taniej (Maxi-Cosi).
Można Maxi -Cosi zamontować na stelażu, także nie ma problemu.

icon_smile.gif
hehe tez mam ochote na ten sam zestaw :) i na razie to moj nr1 :):-D
 
Kupiliśmy go w Askot na Braniborskiej.
Akurat jest wyprzedaż modelu 2008 (XLander XA).
Wózki były w kartonach (było tych kartonów chyba około 10).
Kolory niebieski, czerwony i zielony.
Ja od początku chciałam zielony i taki wzięliśmy.

Cena 1199 zł , a poprzednia była niby 1699 . (wozek głeboko -spacerowy)

Fotelik polecano Maxi Cosi i jego koszt to 600 zł z adapterami.
W necie taki używany fotelik to koszt od 50 do 200 zł.
Nowy w necie 300-350 zł.
Więc spora różnica.
Mozliwe , że fotelik kupimy właśnie używany :)

Spacerówka XA jednak rozkłada się całkiem na płasko (z czego bardzo się ucieszyłam).

Co do Quinny obserwowalismy jak jedna para go kupowała (niebieski na 3 kólkach) i ta gondola byla faktycznie mniejsza niz X Landera.
Oni brali też fotelik Maxi-Cosi do tego Quinny.
Ale ile zapłacili to nie wiem, bo tylko obserwowaliśmy jak sprzedawca im pokazywał jak się ten wózek składa i rozkłada.:)

Ola ja tez wlasnie widzialam na necie ze uzywane foteliki maxi cosi sa tanie i tez raczej sie zdecyduje na uzywke bo takie foteliki jak nowki wygladaja a nie usmiecha mi sie placic za fotelik 600zl ktory posluzy max poltory roku!!

Co do quinny to taki model kupowali: QUINNY BUZZ 3 2008 +GONDOLA+GRATISY bubumarket (644943518) - Aukcje internetowe Allegro musieli grubo ponad 3tys zaplacic bo one w sklepach sa drozsze!!ja czekam na wyprzedaz tego modelu po wakacjach:-)a mi sie wydawalo ze gondola quinny i x-landera jest taka sama...
 
reklama
Gie-oska a mi kolezanka odradzala kupowanie uzywanego fotelika i na pewno kupimy nowy. Sa w sprzedazy foteliki rowniez po wypadkach a tego nikt nie pozna a one nie powinny juz byc w uzyciu. po drugie planujemy jeszcze jakiegos dzidziusia wiec ta roznice miedzy uzywanym a nowym dziele na dwa... A poza tym jak nawet bedziesz chciala sprzedac wozek i fotelik to sprzadzasz go min. za ok. 50% ceny...
 
Do góry