reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Ja z woziem poczekam do lipca i poogladam sobie wozeczki w Polsce bo tutaj to masakra i wszystkie czarne. Smieje sie z mama ze wygladaja jak trumny :baffled: Ja chce jakis jasniejszy najlepiej jakas limonka :) A fotelik tez napewno kupie z maxi cosi i napewno uzywany. O wiele taniej a wsumie i tak maluch pojezdzi w nim gora 7 miesiecy wiec nie chce przeplacac. :-)

Klaudia to juz buzza napewno nie kupujesz??
 
reklama
Klaudia to juz buzza napewno nie kupujesz??

Zastanawiam sie nad nim caly czas. W sobote pojechalam odebrac lozeczko dla maluszka i rozmawialam z ta babka co mi je sprzedala i ona tez miala BUZZA. Mowila ze byl strasznie twardy na poczatku i nie bylo szans na pochusianie wozeczkiem, czula kazda dziure na drodze i jazda nie byla ani komfortowa dla niej ani dla maluszka. Ale teraz gdy wozeczek sie juz wyrobil troszke, to material na spacerowce caly przetarty. Kolka z przodu musiala wymienic bo sie jej strasznie zacinaly i chyba odpadly ale nie jestem w 100% pewna. I trzeba duzo sily zeby wyciagnac i zamontowac wszystkie czesci tzn spacerowke gondole albo fotelik, bo przyciski sie zacinaja.
Wiem ze kazdy wozeczek ma wady i zalety a ja tak strasznie chcialabym ten wozeczek ale zastanawiam sie czy poprostu warto.
Poogladam wozeczki w Polsce, poszukam czegos podobnego, a jak nic nie znajde co by mi sie spodobalo to pewnie i tak zdecyduje sie na BUZZA :-)
 
Kasiula a ja wczoraj widzialam ten wozek co Ty chcesz kupic i musze Ci powedziec ze super sie prezentowal:-)kolorek ladniejszy niz na zdjeciu,malutki,zgrabniutki:-)

to sie bardzo ciesze teraz jestem przekonana do niego w 100% pojade jeszcze do nas do hurtownii zobaczyc moze beda mieli to sama sie przyjrze a jak nie to i tak go kupie raczej :) dzieki gosiu :)
 
Zastanawiam sie nad nim caly czas. W sobote pojechalam odebrac lozeczko dla maluszka i rozmawialam z ta babka co mi je sprzedala i ona tez miala BUZZA. Mowila ze byl strasznie twardy na poczatku i nie bylo szans na pochusianie wozeczkiem, czula kazda dziure na drodze i jazda nie byla ani komfortowa dla niej ani dla maluszka. Ale teraz gdy wozeczek sie juz wyrobil troszke, to material na spacerowce caly przetarty. Kolka z przodu musiala wymienic bo sie jej strasznie zacinaly i chyba odpadly ale nie jestem w 100% pewna. I trzeba duzo sily zeby wyciagnac i zamontowac wszystkie czesci tzn spacerowke gondole albo fotelik, bo przyciski sie zacinaja.
Wiem ze kazdy wozeczek ma wady i zalety a ja tak strasznie chcialabym ten wozeczek ale zastanawiam sie czy poprostu warto.
Poogladam wozeczki w Polsce, poszukam czegos podobnego, a jak nic nie znajde co by mi sie spodobalo to pewnie i tak zdecyduje sie na BUZZA :-)
No wlasnie jednym trafia sie felerny model a inny nie narzekaja:-)ja mam kolezanke ktora ma buzza i jest z niego zadowolona tylko fakt kolka musiala wymienic ale one sa na rpcznej gwarancji wiec serwis wymienia tj stelaz ma 2lata gwarancje!!poza tym jest na bb watek o buzzie i tam jest duzo dziewczym co sa zadowolone z tego wozka!!Ja tez proboje wybic sobie buzza z glowy ale nie idzie:-)

Zgadzam sie z Toba ze w Anglii ogolnie buzzy i inne wozki maja kolor czarny chodz buzzy maja tAKIE SLICzne kolorki w Polsce:-)
to sie bardzo ciesze teraz jestem przekonana do niego w 100% pojade jeszcze do nas do hurtownii zobaczyc moze beda mieli to sama sie przyjrze a jak nie to i tak go kupie raczej :) dzieki gosiu :)

kasia nie ma za co:-)ale faktycznie najlepiej obadac wozek w sklepie i na necie taniej kupic:-)

a co myslicie o tym wozku:
WÓZEK X-LANDER XV ULTRALEKKI +GONDOLA+ŚPIWÓREK (648039486) - Aukcje internetowe Allegro
 
No wlasnie jednym trafia sie felerny model a inny nie narzekaja:-)ja mam kolezanke ktora ma buzza i jest z niego zadowolona tylko fakt kolka musiala wymienic ale one sa na rpcznej gwarancji wiec serwis wymienia tj stelaz ma 2lata gwarancje!!poza tym jest na bb watek o buzzie i tam jest duzo dziewczym co sa zadowolone z tego wozka!!Ja tez proboje wybic sobie buzza z glowy ale nie idzie:-)

Zgadzam sie z Toba ze w Anglii ogolnie buzzy i inne wozki maja kolor czarny chodz buzzy maja tAKIE SLICzne kolorki w Polsce:-)


kasia nie ma za co:-)ale faktycznie najlepiej obadac wozek w sklepie i na necie taniej kupic:-)

a co myslicie o tym wozku:
WÓZEK X-LANDER XV ULTRALEKKI +GONDOLA+ŚPIWÓREK (648039486) - Aukcje internetowe Allegro

Ja zastanawialam sie nad kupnem uzywanego Buzza bo niestety nie stac mnie na nowy. Dlatego tymbardziej patrze na wady bo po czasie wiadomo wozio nie bedzie taki sprawny jak nowka.

A ten X lander bardzo mi sie podoba i tez wzielabym go w limonce. Noi cena niedoporownania z BUZZEM:-):-D
 
nom cena x=landera duzo tansza niz buzza:-)
Ja wlasnie spacerowke chcialam buzza nowa ale ceny sa masakryczne...Ty chcesz gondole do niego??
 
Widziałam i własnie dlatego się do niego coraz bardziej przekonuję.:-) Szczególnie ze względu na spacerówkę. Gondolka mimo że "chamski plastik" to jest porównywalnie wąska z innnymi wózkami, a poza tym jak sięgnę pamięcią to córeczkę woziłam w gondoli max 6 miesięcy a potem na gwałt szukałam spacerówki. I z doświadczenia wiem, że duża i wygodna spacerówka ma w moim przynajmniej przypadku największe znaczenie. Rozkładana na płasko, szeroka i niska. 2 letni malec bez problemów powinien się na nia wspiąc.
A materiał nie jest taki znowu zły. Widziałam gorsze:-)

No to jak widziałaś na żywo i Ci się podoba to okey.
Spacerówka jest naprawdę dla dużego klopsika i z pewnością starczy na dłużej niż inne spacerówki w opcji 3w1. :-)

gie-oska;3715372 a co myslicie o tym wozku: [URL="http://allegro.pl/item648039486_wozek_x_lander_xv_ultralekki_gondola_spiworek.html" pisze:
WÓZEK X-LANDER XV ULTRALEKKI +GONDOLA+ŚPIWÓREK (648039486) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Wczoraj odebralismy wózek i bawilismy się nim w domu :-)
Odrazu Wam powiem , że koła pompuje się OKROPNIE.
Jedna osoba musi trzymam mocno wętyl, który ucieka do środka do oponki, a druga osoba musi pompować, a ta pompka to taki szajs, że szkoda gadać.

Poza tą pompką jak narazie jestem bardzo zadwolona z tego X-Landera XA :-)

Gie-osia co do X Landera XV wydaje mi się , że spacerówka jest kubełkowa tzn plecki na płasko to dupcia z nóżkami w górze.
Poza tym nie ufam 3 kołowcom i małym kółkom.
A tak poza tym to może być :-)
 
Wczoraj odebralismy wózek i bawilismy się nim w domu :-)
Odrazu Wam powiem , że koła pompuje się OKROPNIE.
Jedna osoba musi trzymam mocno wętyl, który ucieka do środka do oponki, a druga osoba musi pompować, a ta pompka to taki szajs, że szkoda gadać.

Poza tą pompką jak narazie jestem bardzo zadwolona z tego X-Landera XA :-)

Gie-osia co do X Landera XV wydaje mi się , że spacerówka jest kubełkowa tzn plecki na płasko to dupcia z nóżkami w górze.
Poza tym nie ufam 3 kołowcom i małym kółkom.
A tak poza tym to może być :-)
proponuję pompowanie wózka na stacji benzynowej, tak jak sie pompuje koła samochodowe - 2 minuty i po spawie, a są naprawdę dobrze napompowane.

Musze się Wam pochwalić, że skończyłam malowanie pokoiku dziecięcego :-) nie było łatwo z tymi dwoma kolorami, ale efekt jest zadowalający, choć daleki od ideału. Jak tylko dojda naklejki to się Wam pochwalę :-)
 
reklama
to sie bardzo ciesze teraz jestem przekonana do niego w 100% pojade jeszcze do nas do hurtownii zobaczyc moze beda mieli to sama sie przyjrze a jak nie to i tak go kupie raczej :) dzieki gosiu :)
Kasiula ja też widziałam na żywo już chyba z różnych kolorków i naprawdę są śliczne. Pani w sklepie zmierzyła mi goondolę i jest na 76 cm więc nie jest taka strasznie mała. Mój M. jest bardzo przekonany do tego wózka bo całkiem sprawnie można zakładać i rozkładać wszystko. Jedyny minus to że na rączce jest gąbka zamiast skóry, ale to można jakoś przeżyć :))
 
Do góry