reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

Fiolka Śliczne te balerinki! :tak: W japonkach niestety nie mogę chodzić, bo zaraz mi się stan zapalny między palcami robi, jakie by nie były. Z resztą nie lubię jak mi coś siedzi między palcami albo włazi w tyłek, np stringi ;-)
 
reklama
Ja tez zjakies 2 tyg. temu zainwestowałam w poduchę motherhood ale jestem średnio zadowolona. Po tym jak miałam taka zwykła fasolke do karmienia wypełniona takim groszkiem czy kulkami styropianowymi wyszlam z założenia ze ta będzie rewelacją. Natomiast wypełnienie tej poduchy jest z jakiejś waty a nie kulek i nie ma to takie twardosci jak powinno mieś, a co za ym idzie nie podpiera i odciaża tak mięśni:no:
 
Hej :) ja czekam z zamówieniem tej poduchy i się waham cały czas koszt spory bo 140 ;/ chyba zamówię jeżeli tak to po weekendzie bo wybieramy się do fashionhouse i nie wiem ile wydam a chce się obkupić w tuniki i buty
 
Ja też średnio zadowolona z poduchy, niewygodnie mi się na niej śpi
może z czasem będzie lepiej ....
Za to do karmenia wydaje się super
 
Dziewczyny polecam wam fajne spodnie w H&M takie jakby z Lnu. Jest duża przecena, kupiłam sobie białe i granatowe takie jak na fotce tylko w nogawkach mają ściągacze. Cena wyjściowa była 129,99zł, a ja za białe dałam 40zł, a za granatowe 75zł. Są bardzo wygodne, polecam. Product Detail | H&M PL
 
MIsia a ja właśnie dziś mierzyłam te białe ale sie nie zdecydowałam bo przy starszaku to częściej leżałyby w praniu niż miałabym je na sobie, były też beżowe za 60zł ale rozmiaru już nie było. Poza tym dostałam 2 pary, które sa na mnie idealne i juz chyba więcej nie potrzebuję.
Ale bardzo mi się te białe podobały...
W H&M były też przeceniune blizki koszulowe, różowe, różowo-niebieskie i granatowe chyba za 30 zł. Taniutkie.
 
Fiolka to nie polecasz tej poduszki ??
Mam mieszane odczucia, ja z natury wymagająca no i mam od zawsze problemy ze spaniem do tego mamy małe łóżko
pewnie to przemawia za tym że nie jestem przekonana do niej
Jednak wydaje mi się że potem może być przydatna próbowałam z pieskiem :-p jakby dzieciątko było i wydaje się świetna do karmienia oraz zabazpieczenia dziecka na łóżku.
Choć mój mąż się śmiał że za taką poduche tyle kasy
 
mi taka poducha od razu wydawala sie niepraktyczna, probowalam tak jak wczesniej pisalam z koldra zwinieta w ksztalt tej poduchy i lipa straszna, wiec mysle ze szkoda kasy na nia
 
reklama
Do góry