reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

reklama
Fiolka ale ladne bluzeczki :tak: ja w przyszlym tygodniu jade do gina to zahacze o sklep ciazowy :-)

tez mam ksiazke w Oczekiwaniu na dziecko z poprzedniej ciazy, czesto do niej zagladam

w zabobony tez nie wierze ale narazie nic nie kupuje bo jak sie okaze ze w brzuszku rosnie chlopczyk to mam cala wyprawke po synku choc napewno sie skusze i kupie tez nowe ubranka :tak:
 
fiolka- powiem Ci ze tez patrzylam na ta poduche, mi tez juz niewygodnie spac, wierce sie z lewego boku na prawy, bo co chwila mnie kosci bola od takiego spania byleby nie na brzuchu. Ale raczej nie zainwestuje w taka poduche. Ostatnio wzielam druga koldre i po prostu zwinelam ja w rulon i tak sobie ja uloze w podobny sposob jak fasolka i nawet wygodnie sie spi :happy2::happy2:
 
A ja zainwestowałam w tą poduchę i jestem zadowolona. Jedyny minus to to, że na siku w nocy się z niej trudno wygrzebać, ale to kwestia wprawy i przywyczajenia :) fakt, że biodro i bark nadal bolą jak za długo śpię na jednym boku, ale ogólnie jest wygodna, no i przyda się później dla malucha, także ja polecam :)
 
Ostatnia edycja:
Ja w pierwszej ciąży żałowałam, że nie kupiłam tej poduchy, na koniec było mi tak ciężko, ale uznałam, że zanim przyjdzie to już będę po ciąży. Niestety moja ciąża trwała zaskakująco długo :-D później taka poducha przydaje się przy dziecku, kiedy uczy sie siadać. Można ją spokojnie położyć za plecami dziecka żeby w razie wywrotki miało miękko. Aha i jeszcze jak już główka bedzie sztywna można kłaść na nią na brzuszku dzieciątko. Zastosowań jest pełno więc ja chyba tym razem też ją sobie kupię ale może jeszcze nie teraz :-)

A dziś kupiłam krem do opuchniętych nóg Bielendy, któraś z was go polecała. Właśnie czuję jak mi nogi sie rozprężają i czuje niesamowity delikatny chłodek od mentolu. Po pierwszym użyciu powiem że jest rewelacyjny, jak dalej będzie to zobaczymy.
 
reklama
Do góry