reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

Ja dzisiaj też byłam na zakupach bo nie mam koszulek i zamiast tego to zaopatrzyłam sie w H&M w sukienkę i spodnie lniane po 7 funcików a na Ebayu mąż mi zalicytował 2 koszulki. Wieczorem chce jeszcze podjechać do 2 sklepów bo chciałabym tunike jakąś.:-)
 
reklama
a pomyślałam, że się pochwalę co już mam dla Antosia :)

DSCN4786.jpgDSCN4787.jpg
 
Ciuszki cudne, ostatnio oglądałam taki kombinezon ale niebieski. Zastanawiam sie czy taki starczy czy lepeij kupić taki typowo zimowy, chociaż tu w uk to zima jest jak jesień ;-)
 
bulkasia ja ten kombinezon dostałam w spadku po chrześnicy męża co mieszka w Irlandii jak na tamta pogode to wystarczyl... Ja sie zastanawiam czy w Polsce starczy... Na razie musi a jak bedzie znowu sroga zima to dokupie jak juz zaczniemy na spacery wychodzic ;)
 
taki kombinezon typowo zimowy to od razu trzeba bedzie kupić...bo przeciesz jakos ze szpitala trzeba wyjść a taki futrzak jak ten to zbytnio w grudniu nie ogrzeje. Ja ten kombinezon używałam jesienią. Bo on nie jest aż tak bardzo ciepły. Pamiętaj też ze taki noworodek miał cały czas ciepełko w brzuszku i dla niego taka nagła zmiana temperatury to mały szok a w gudniu to raczej ciepło nie jest i nie przewidzisz pogody ...wiec radze od razu jeszcze przed porodm zainwestować w porządny zimowy kombinezon nawet użwany ale cieplutki.
 
Lilith ale zimy w uk to nie mają temp. minusowej i jest pogoda taka jakby jesienna raczej, więc tutaj nie mamy innych kombinezonów:-)
 
No właśnie, wszystko zależy od pogody a ja termin z usg mam na 16 listopada wiec moze jeszcze zimy nie bedzie... Wszystko sie okaże "po drodze":)
 
reklama
Do góry