reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla mamusi i dzidziusia

Ja mam w sumie wszystko po młodym :-) Termin porodu miałam na 25 stycznia i w ten dzień dostaliśmy wypis ze szpitala więc kombinezony mam 2, czapeczka, rękawiczki, szaliczek, kocyki, pościele, wózek, 2 łóżeczka... :-D Jak będzie dziewczynka to kilka ciuszków w różowym kolorze trzeba będzie dokupić a jak chłopiec to nic :-D
 
reklama
Ja jak tylko lepiej się poczuję do idę na wielkie zakupy :p
ale dla siebie :tak:
Wózek mam z głowy bo ponoć dziadkowie kupują :-p
 
Fiolka dołączam się - ja tez jak tylko ise lepiej poczuję ide się obkupić. Głównie w bielizne nową :))) na razie mam problem nawet z zakupami w spożywczym, wczoraj myślałam że zwymiotuję na środku sklepu a przy kasach że zemdleję - tak wiec wizyty w sklepach na razie niemożliwe :)
 
Ja to niedługo to na bank nowe spodnie bo ledwo się dopinam i jakaś piżamka letnia. Na allegro już sobie upatrzyłam wózek i łóżeczko ze wszystkimi bajerami. Rodziłam 12 lat temu więc mi nic nie pozostało z ciuchów dla mnie i dziecka:-D
 
Fiolka to dobrze:-) Nam dla Luski wozek kupowal jej pradziadek a moj dziadek. Uparl sie i juz:-) Teraz nie wiem jak to bedzie. Napewno i u nas i Was rodzina bedzoe chciala porobic prezenty jako, ze to blisko swiat bedzie:-)
Ja mialam ostatnio isc po jakis biiustonosz bo wszyystkie juz cisna i spodnie dresowe, ale ostatecznie weny zabraklo...
 
A my z rodzinką byliśmy dziś u moich rodziców z nowiną. Okazało się że moje ciążowe ciuchy są u nich a przy okazji moja siostra trochę zostawiła swoich. Mam też malutkie rozmiary ubranek dla dziewczynki u mamy (też zostawiła je moja siostra bo ma 2 córeczki i przyjeżdża do rodziców na całe wakacje zazwyczaj) a ja u siebie mam chłopięce więc chyba mam już wyprawkę.
Mój synalek urodził się pod koniec września więc śpiworki i ciepłe ubranka też się znajdą.
Ubierałam mojego chłopaczka w różowe ubranka więc jak będę miała teraz dziewczynkę nic jej sie nie stanie jak pochodzi w niebieskich :-D
 
a ja teraz kiedy wiem,ze mam konflikt serol.nie kupuje nic...jak bedzie wsio dobrze,to zakupy bede robila na ostatnia chwile..
 
A ja się pochwalę że dzisiaj zakupiłam przez przypadek pierwszą sukienkę piękna ciążową - będę miała na wesela które mnie czekają przez całe wakacje :)

Madlen79 - mam takie pytanie, bo czegos nie rozumiem, to Twoja trzecia ciąża, więc chyba juz wcześniej powinnas wiedzieć że macie konflikt?
 
Dziewczyny myślicie, że 5, 6 miesiąc to nie za wcześniej, żeby kupować rzeczy dla dziecka? Pytam bo to moja pierwsza ciąża, a tyle się można nasłuchać o tych zabobonach.
 
reklama
misia mozesz juz kupowac :tak:
gryzon a o co ty mnie konkretnie pytasz ??,myslisz,ze jestesmy wstanie przewidziec,co sie wydarzy ???przy minusowej krwi nie zawsze sa obecne przeciwciala..
 
Do góry