reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
Majeczko pojade oczywiście... nie odpuszcze tak łatwo ale dopiero za miesiąc, ale co tam musze być dobrej myśli no nie, trzeba być pozytywnie nastawionym już teraz to wiem i nie moge się już doczekać...ale się rozmarzyłam
 
Maju ja też jestem ciekawa czy cos bedzie,ale my jestesmy w podobnej sytuacji zobaczymy która z nas pierwsza ;D ;D ;D sie doczeka ;D
 
cześć dziewczyny :laugh:
ja po wizycie u ginekologa, bardzo sympatyczna pani
więc dostałam tabletki na wywołanie okresu Orgametril, i mam je przyjmowac 2 razy dziennie po 2 tabletki przez 5 dni, juz 3 dzien jutro bedzie
i tak sie zastanawiam ile czasu sie czeka na okres, nie wiecie może? bo mi nic nie powiedziala
bo bym chciala jej powiedziec ze nie przynioslo skutku te tabletki ale nie wiem ile czasu mam czekac
bo ja bym chciala po okresie zaczać sie starac o dzidziolka :)
 
no właśnie ja się czuję dobrze i dzisiaj mija 2 dzień po orgametrilu i jakos nic się nie zapowiada, wcześniej mnie cycuchy bolaly i troche brzusio a teraz jeszcze nic, wiec nie wiem ::)
no ja mam nadzieje ze po tym to sie unormuje ze nie na darmo biore te tabletki
 
joasiah - trzymam kciuki :D

A ja już chyba oficjalnie mogę się tu wpisać - zaczynam starania - według suwaczka - od dzisiaj, ale że @ sobie już poszła, wczoraj już były małe przytulanka :-[ Czekam teraz na "te" dni ;) :D
 
reklama
Elżbietka pisze:
malaga, kibicuje ci ostro i podsłyłam extra powerowych fluidków
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~

Łapię, łapię :D :D :D :D
Mam nadzieję, że mi szczęście przyniosą ;) :D
 
Do góry