reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Witaj guess1 :D :D

Uwierz mi - 3 miesiące to jest naprawdę niedużo ;) Choć wiem, że jak każda z nas chciałabyś szybciutko zaciążyć :) Życzę Ci, aby kolejny cykl starań przyniósł efekt w postaci malutkiej fasolki :D Trzymam kciuki :D
 
reklama
Wiem, że łatwo się mówi, ale postaraj się wyluzować, nie myśleć o tym za dużo ;) Ponoć przynosi efekty ;)
 
a ja dzisiaj dostałam @ i nawet się cieszę, bo cały czas karmię piersią i teraz przynajmniej będę wiedziała kiedy mam szanse na zafasolkowanie.
 
Niemogłam sie doczekać i zrobiłam dzis test ale tylko jedna :( :( :( .Moze to za wcześnie dopiero 3 dni po terminie.
 
No właśnie z tymi testami to różnie bywa tyle się juz naczytałam na ich temat że też juz sama niewiem co o nich mysleć...często trzeba powtarzać kilkakrotnie...ja jak ostatnio robiłam test (pre-test) to sie strasznie denerwowałam...miałam taką wielką nadzieje że bedą dwie kreseczki ale nistety nie tym razem (a zrobiłam bo miałam objawy ciąży - tak mi się wydawało - ale okazało się chyba że te moje bóle w dole brzucha i kłócie jajników to raczej bóle okołoowulacyjne, chociaż wyskoczyły mi takie żyłki na piersiach czego nigdy nie miałam) no ale jak test tak wyszedł to teraz czekam tylko na okres (a może jednak się nie zjawi - ciągle się łudze-chociaż po tym teście negatywnym juz troszke mniej)
Ale różnie to bywa może jednak Tobie Oliwka źle pokazał...skoro okresu niemasz to może może...poczekaj jeszcze pare dni i zobaczysz jak się rozwinie sytuacja...pozdrawiam
 
sami ja tez myśle tak jak ty na temat tych testów (test z dzidziusiem) ,,poczekam jeszcze pare dni i zrobie ponownie może faktycznie za wczesnie,
 
trzymajcie kciuki zeby okazało sie ze jestem zdrowa
jutro ide do lekarza... moze dostane cos na wywołanie @ :mad:
 
reklama
sami zawsze mozesz pojechac na wycieczke do swojego meza o ile to nie za daleko, a na mierzenie tem nigdy nie jest zawczesniej. Oliwka ciekawa jestem czy tym razem sie uda
 
Do góry