reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Dzis ide na usg
boje sie okropnie, denerwuje
moze w koncu dowiem sie co jest przyczyną braku @ :mad:
najbardziej stresuje mnie fakt ze moze byc to usg dopochwowe :(
mam okropny stres, w zyciu nie bylam tak badana.... ehhhh
 
reklama
linka dopochwowym usg nic a nic sie nie przejmuj. to naprawde nic nie boli. sonda jest cieniutka, zakladaja an nią prezerwatywe (higiena) i nic nie czujesz żadnego bólu. i do tego jest dużó dokłądniejsze niz usg przez brzuch (oczywiście mówie o usg narządu rodnego)
trzymam kciuki za pomyślne wyniki!!!!!!!!!!!
 
linka tak jak pisze Elżbietka ... nic sie nie denerwuj :) ... trzymam kciuki za pozytywne wyniki :) ... informuj Nas :)
 
Wrocilam
nie było az tak strasznie, potem jeszcze był fotel....
nic nie ma :(
tylko zła informacja ze mam bardzo małą macice i to może byc problemem ze nie ma @ i w ogole :mad:
we srode mam kolejne usg na lepszym sprzecie, no i doktor mowil ze trzeba bedzie zrobic badania hormonalne a to się przeciągnie czasowo bo niestety słuzby zdrowia nie stac na wykonywanie duzej ilosci... a prywatnie drogie...

mocno drogie?

wspominał tez o prolaktynie

mam mętlik w głowie :mad:
 
cześć dziewczynki
no więc tak u mnie nie ma okresu jak nie było za to piersi bola mnie przeokrutnie wstaję i normalnie tak boli a i jeszcze mój misiek powiedzial że są wielkie ::) i ja czuję jakby były troche nadmuchane
nie wiem chyba zadzwonie do tej lekarki i spytam się co robić dalej bo mi się wydaje że okres powinien sie pojawic po lekach
 
linka , to zalezy gdzie mieszkasz. w warszawie prywatnie tam gdzie ja robie to około 22-25 zł za jedno badania, w sumie taki komplet bdań kosztował by około 300 zł. pójdz do laborat i zapytaj jakie mają ceny.
jak bedziesz chciała to ci napisze jakie i kiedy badania powinno sie zrobić (informacje z kliniki leczenia niepłodności, ja tak robilam i pomogło ;) )
 
umówilam sie do lekarki na poniedziałek bo dalej nie ma okresu ale powiedziała że musi to zobaczyć dlaczego nie ma, ale może się pojawić
ale cycki bola mnie przeokrutnie bleeeh (nie podejrzewam jakoś ciazy)
 
linka - ja też mam drobną macicę - jak to określił mój gin.. A okres mam bardzo regularny.. A może... jesteś w ciąży?? :)

joasiah - dlaczego od razu zakładasz, że to nie ciąża??
 
reklama
no bo wczesniej nie mialam okresu jakiś czas około dwóch miesięcy może nawet więcej nie wiem bo nie zapisałam sobie
a o ile wiem tzn lekarka mówiła nie ma okresu nie ma owulacji a bez tego nie zajdziesz w ciazę
więc to wykluczam, test robiłam jakieś 2,5 tyg temu i wyszedł negatywny
 
Do góry