reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
tylko wlasnie ja okresu nie mam od jakiegos czasu, taaakie baardzo nieregularne były
i wiem że mało śluzu było wiec nie nastawiałam się że wyjdzie coś z tego ale tak troszkę chciałam
ale będziemy się starać na pewno znów tylko niech ten śluz się pojawi :)
 
Joasiu testy sa zawodne .. moze jak dalej @ nie bedzie zrob bete , albo jeszcze raz test powtorz ? ... i spokojnie , tak jak mowi Elżbietka, poki @ nie ma wszystko jest mozliwe :) ... trzymam kciuki :)
 
ale właśnie to tak jest że ja od jakiegos czasu nie mam okresu a kochalismy się niedawno jakieś 10 dni temu i sluzu było mało więc i tak myslę że nic z tego nie wyszło po prostu i nawet nie wiem kiedy mialam ostatni okres nie zapisałam po prostu
i taka durnego nadzieja jest kiedy siep ojawi okres zeby wiedzieć kiedy ta owulacja jest echhh
chcę iśc do ginekologa żeby wywołac w koncu ten okres ale oczywiście terminy dłuuugie że szok a ja nie chcę tak czekać cholercia
i sama nie wiem co mama robić ja to jakaś niecierpliwa jestem ::)
 
Mam takie pytanko.

Patrząc na teorię ,że dziewczynkę powinno począć się przed dniem owulacji ... to........ co mam zrobić w tym przypadku:)

Dzisiaj robiłam test owulacyjny który wsakzuje że OWULACJA będzie w ciągu 1,5 dnia czyli do 36 godzin.

Wczoraj z mężykiem przytulaliśmy się wieczorkiem.Czyli minęło już 24godziny....
Czy mam przytulanko dzisiaj powtórzyć ....... czy lepiej już nie ....Wolałabym żeby zagnieździły plemniczki panienki a nie .... te męskie.

Prosze o podpowiedź...
Niby żeńskie moga siedzieć przy jajeczku i 5 dni.
Prosze o pomoc.
 
Anka ojoj .. trudne pytania zadajesz.. ale ja bym sie tam przytulala ... nie wierze ze do konca sprawdza sie teoria ze przed owu dziewczynka ;0 ... wykorzystaj mezusia i nie mysl o tym :)
 
reklama
Witam ;D Dziś trzeci dzień bez@ .Ale nie wierze ze by mogło sie udać bo zawsze jak czegoś chce to nigdy to sie nie spełnia.Tak że sie nie nastawiam za bardzo :(
 
Do góry