reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

ja ostatnio kupiłam Oli taki stoliczek, co go też mroovka polecała:
STOLIK EDUKACYJNY FISHER PRICE + GRATISY (810078278) - Aukcje internetowe Allegro
tez używany, ale taniej mi się udało wylicytować :-p i jest w super stanie! a Ola go przecież nie liże więc nie przeszkadza mi, że jest używany ;-) Ola bardzo lubi sie przy nim bawić :-D często się puszcza jak przy nim stoi ;-)
kupiłam też tan pchacz z fishera wcześniej polecany:
CHODZIK JEŹDZIK PCHACZ FISHER PRICE (802865972) - Aukcje internetowe Allegro
Ola póki co bawi się przodem - jeszcze nie załapała że może sobie go pchać i iść :sorry:
no i wylicytowaliśmy też taką tablicę:
Interaktywna tablica Fisher Price (807651224) - Aukcje internetowe Allegro
ale jeszcze nie doszła, więc się nie wypowiem ;-) ale myślę, że Oli sie spodoba, bo mamy na lodówce takie małe magnesy i lubi sie nimi bawić ;-)
 
reklama
Mamjakty- fajny stoliczek i tablica. Jak robie coś w kuchni to pozwalam małej bawić sie magnesikami na lodówce - też frajda. Te klocuszki fishera też już do nas dotarły i podobają sie całej naszej trójeczce :-) Przetarłam je tylko spirytusem bo nie wiem po kim, a Olka nadal wszystko bada buzią.

Doradźcie proszę który wybrać jeździk ?
1. JEŹDZIK PCHACZ FISHER PRICE LITLLE PEOPLE (817193863) - Aukcje internetowe Allegro
2. GRAJĄCY JEŹDZIK PCHACZ FIFI NIEZAPOMINAJKA /z10 (814595995) - Aukcje internetowe Allegro
3. BIG Jeździk pchacz BABY WALKER HELLO KITTY Piasec (817267301) - Aukcje internetowe Allegro
4. JEŹDZIK PCHACZ CHODZIK KUBUŚ HIT 2009 NAJTANIEJ (813859545) - Aukcje internetowe Allegro

Mnie coś najbardziej kręci ten 1 tylko żeby miał kierownice byłoby chyba fajniej , Hello Kitty ładny ale nie podnosi sie skrzynka a młoda lubi przekładać zabawki. Ten Kubusiowy ma troche bajerów, no sama nie wiem
 
Skrzat dostał dzisiaj w prezencie taki: MUZYCZNY CHODZIK PCHACZ Fisher Price NOWOŚĆ 2009 (813815807) - Aukcje internetowe Allegro
póki co pół wieczora majstrował przy pianinku, bo jeszcze nie skręcałam.
super to pianinko jest :-)
w zasadzie najwięcej przy pianinku spędził czasu mój małż testując muzyczkę :-D
dzidziuś interesował się nawet pianinkiem z wyłączonym dźwiękiem - przewracał książeczką, kręcił kółeczkiem - cuda wianki ;-)
 
Ja taki chce kupić, w przyszły weekend jedziemy do hurtowni zabawek więc kupimy:tak: również prezent od dziadków na święta:-)
 
Kasia poprzegladaj najpierw ceny bo my własnie w takiej hurtowni w sosnowcu przepłacilismy prezenty urodzinowe dla Julki i to dosc sporo w porównaniu z marketem nie mowic ze wybór nie był az tak porażajacy jak myslałam
 
ja sie tezx do takiego przymierzam na swieta dla młodego widziałam je w tesco chyba ale na alegro jeden spychacz mi sie podoba a ze cena podobna wiec poki co mam dylemat..
 
reklama
Do góry