reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZA MAŁY ZARODEK, BRAK ECHA SERCA A PORONIENIE

No właśnie tak się zastanawiałam, ze w tym miejscu nie może być serce, ale nie byłam pewna czy mózg jest widoczny na takim etapie. Wydawało mi się to nieprawdopodobne przy takich małych zarodkach

Ten zarodek z neta ma jakiś 7 może 8 tydzień więc już ma zalążki mózgowia
 
reklama
5 mm, ale fakt tez tak myśle, mogłam jednak wziąć te usg :(

No mogłaś, natomiast zdjęcie które wstawiłaś nie jest odpowiednie do analizowania Twojego przypadku. Zastanawiasz się nad zdjęciem dużo starszej ciąży (tak, 2 tygodnie to bardzo duża różnica na tym etapie) taki zarodek ze zdjęcia ma już prawie 2 cm. Wrzucam podobne foto z opisem.
Po prostu musisz czekać
 

Załączniki

  • 8a5015a5-3e2a-42b9-9d38-fbf4719e3257.jpeg
    8a5015a5-3e2a-42b9-9d38-fbf4719e3257.jpeg
    20,8 KB · Wyświetleń: 52
No mogłaś, natomiast zdjęcie które wstawiłaś nie jest odpowiednie do analizowania Twojego przypadku. Zastanawiasz się nad zdjęciem dużo starszej ciąży (tak, 2 tygodnie to bardzo duża różnica na tym etapie) taki zarodek ze zdjęcia ma już prawie 2 cm. Wrzucam podobne foto z opisem.
Po prostu musisz czekać
Tak, coś musiałam pomylić
 
Wydaje mi się, że skoro Twój zarodek ma 5 mm to serduszko już powinno bić. Mam nadzieję, że się mylę. Sama jestem po ciężkim przeżyciu. Też nie usłyszałam bicia serduszka mojego maleństwa. Na wizycie się okazało że przestał się rozwijac 😥 Przytulam mocno ♥️
 

Załączniki

  • IMG_20230516_193505.jpg
    IMG_20230516_193505.jpg
    93,6 KB · Wyświetleń: 101
Wydaje mi się, że skoro Twój zarodek ma 5 mm to serduszko już powinno bić. Mam nadzieję, że się mylę. Sama jestem po ciężkim przeżyciu. Też nie usłyszałam bicia serduszka mojego maleństwa. Na wizycie się okazało że przestał się rozwijac 😥 Przytulam mocno ♥️

Nie wiem skąd ta tabelka, ale wg niej w 6 tc zarodek powinien być mniejszy niz w 5🤦‍♀️
 
reklama
Nie wiem skąd ta tabelka, ale wg niej w 6 tc zarodek powinien być mniejszy niz w 5🤦‍♀️
A widzisz faktycznie, nie zauważyłam. Przeglądam różne strony żeby znaleźć jakąś nadzieję dla autorki, bo wiem przez co przechodzi. I nawet nie rzuciło mi się to w oczy. Głupia ja. Mam nadzieję, że u niej jednak okaże się że ciąża faktycznie jest po prostu młodsza, bo ja do tej pory nie mogę się otrząsnąć. Niby żyje normalnie, planuje , staram się o kolejne ale jednak ten ból cały czas we mnie siedzi....
 
Do góry