reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZA MAŁY ZARODEK, BRAK ECHA SERCA A PORONIENIE

Nie wzięłam poprzedniego USG, bo tak się tam trzęsłam i płakałam, że stwierdziłam, że to pogłębi moją traumę i będę ciągle patrzeć na te usg i się zadręczać. Lekarz mi to zaproponowała mówiąc, że w razie czego jest u niej i będę mogła to później odebrać. Wtedy nawet przez chwilę nie zastanowiłam się, ze moze jest jakiś cień szansy na pozytywne zakończenie. Pójdę na dniach do lekarza i dam znać

Jest to dokumentacja medyczna, która może Ci się w życiu przydać. Rozumiem emocje, ale jednak rozsądek powinien tu zwyciężyć
 
reklama
Jest to dokumentacja medyczna, która może Ci się w życiu przydać. Rozumiem emocje, ale jednak rozsądek powinien tu zwyciężyć
Właśnie umówiłam się do lekarza w sobotę na godzinę 13. Zadzownilam do jakiegoś centrum medycznego i kobieta wysłuchała mnie przez 10 minut zadając szereg pytań ZA DARMO, poświeciła mi wiecej czasu i miała więcej empatii niż ta lekarz, która od razu stwierdziała, że na pewno poroniłam. Powiedziała mi, ze mogę mieć rację, zapytała o 1 dzień ostatniej miesiączki, o domniemaną owulację oraz stosunki, przedstawiłam jej sytuację z Polski jak ginekolog nie widział zupełnie nic w macicy 13.04, ta Pani powiedziała, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że ciąża jest młodsza i ze nie wszystko stracone. Podała mi namiar na wykwalifikowaną lekarz, która ma bardzo dobry sprzęt i gdy do niej zadzwoniłam to powiedziała mi ''Jak Panią tamta lekarz tak potraktowała to niech lepiej przyjdzie Pani do mnie, proszę się nie zamartwiać''.
Oczywiście nie wiem co będzie w sobotę, ale odzyskałam trochę nadziei. Aczkolwiek nie będę się nastawiać na dobre zeby nie przeżyć załamania po raz drugi.
 
Zarodek jest na granicy gdzie powinno bić już serce. Skoro testy wyszły Ci pozytywne zaledwie kilka dni po spodziewanym okresie to ciąża może być młodsza góra tydzień. Ja bym jednak uważała z entuzjazmem.
A spytam tylko, w jakim kraju robiłaś to usg?
 
Zarodek jest na granicy gdzie powinno bić już serce. Skoro testy wyszły Ci pozytywne zaledwie kilka dni po spodziewanym okresie to ciąża może być młodsza góra tydzień. Ja bym jednak uważała z entuzjazmem.
A spytam tylko, w jakim kraju robiłaś to usg?

Tak, też uwaażam, że o tydzień różni sie wysokość ciązy, tak nastawiam się na najgorsze by po raz kolejny nie przeżywać załamania. Jednakże Pani powiedziała, że nie można tak pochopnie stanowic o poronieniu i martwym zarodku, bo różnie zarodek rośnie, różny jest wiek ciąży, sprzęt, czas poczecia, zagniezdzenia i ze moze wydarzy się coś dobrego.
 
Zarodek jest na granicy gdzie powinno bić już serce. Skoro testy wyszły Ci pozytywne zaledwie kilka dni po spodziewanym okresie to ciąża może być młodsza góra tydzień. Ja bym jednak uważała z entuzjazmem.
A spytam tylko, w jakim kraju robiłaś to usg?
W Belgii, teraz jadę w sobotę do Holandii.
 
Dziewczyny, doradźcie mi jeszcze, o niestety nie mam żadnej wiedzy, czym jest to kółko zaznaczone na zdjęciach? Bo u mnie takie coś było na usg w zarodku 5mm. (Zdjęcia z internetu). Przepraszam jeśli to głupie pytanie @jasani @witch84 @Zazuu i jednocześnie dziękuje za odpowiedz.
 

Załączniki

  • 256B6379-3656-4315-B705-34AB09163A23.jpeg
    256B6379-3656-4315-B705-34AB09163A23.jpeg
    141,9 KB · Wyświetleń: 87
  • EBACF101-5F2E-45DE-812F-89930521D768.jpeg
    EBACF101-5F2E-45DE-812F-89930521D768.jpeg
    68,3 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry