reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wzbogacamy diete naszego malenstwa/wszystko o karmieniu

Mi się wydaje że gluten to od 10 miesiąca tak pełna parą. W jedenj z moich gazet tak pisało. No ale jak któraś z Was potweirdzi to już będzie wiadomo na 100%:tak:
 
reklama
Po 10 miesiacu to tak bylo w starym schemacie a teraz doczytalam na kaszce ze u dzieci karmionych piersia pelne posilki glutenowe mozna wprowadzac po 6 miesiacu a u dzieci karmionych sztucznie po 9 miesiacu
 
No ja wiem że gluten kiedyś to od 10 ale w tej gazecie jest napisane że najpierw małe ilości glutenu tak jak dawałyśmy a tak na serio z nim można zacząć od 10 miesiąca. Czy te nowe zalecenia to są jakieś bardzo nowe ?? Nie nadążam za tym:baffled:
 
sprawdzilam ten schemat i powiedzcie mi co to jest cieciorka:szok::szok::baffled::baffled:
Ja glutn zaczelam podawac w malych ilosciach od 6 mies teraz daje kasze manne blyskawiczna do zupki w ilosci lyzki stolowej no i kaszke mleczna owsianka z Bobovity:-):-):-)

dzis dostal kaszke truskawkowa po 9 mis-truskawkowa z Nestle i wiecie jest koszmarna:no::no:strasznie ciezko ja rozmieszac:wściekła/y::wściekła/y:i tak zostaly male krupy:no::no: nie wiem czemu ona jest od 9 mies jak z Bobovity truskawkowa jest chyba od 6 lub 7 mies:baffled::baffled:
 
A tu jest tak napisane tak jak wlasnie na kaszcemwidocznie chodzi o to ze po 9miesiacu pelne posilki czyli jedno danie z pelnym glutenem.Akurat ja daje juz kaszke mleczno zbozowa cala miseczke jako samodzielny posilek,a nie dwie czy tam inna mala ilosc...

Ale znalazlam i takie cos tylko spojrzcie tam na date 2004rok...,artykul nie tylko o glutenie.
 
Iwonka ja tez mysle ze pewne rzeczy mozna dac troche wczesniej:tak:co za roznica tydz czy 2.jak widzisz sery plesniowe daja we Francji od 6 mies:szok:ja ich nie lubie:no:
moja znajoma swojej corce od dawna daje to co oni:szok:ma 6 mies teraz i jadla juz wszystko:szok:mies temu ja widzialam to sie chwalila ze szczawiowa jej dala i nic jej nie bylo:szok::szok:z tym chyba troche przegiecie ale to juz od mam zalezy:sorry:

co do glutenu to ja juz w sumie jakis czas daje 2 razy dziennie bo i kaszke do z upy i owsianke na sniadanie:baffled:kurcze moze dlatego sie wybudza:dry:w sumie to ma od urodzenia:baffled:
 
Mam doniesienia od mojej mamy, że Domiś zjadła ziemniaczka z masełkiem i koperkiem, a na deserek surówka z marchewki i jabłuszka. Może moja mama ją przekona do własnej kuchni, bo mi jakoś to nie wychodzi. Ostatnio ugotowane ziemniaki i brokuły wtarła w dywan:sorry2:
 
reklama
Mam doniesienia od mojej mamy, że Domiś zjadła ziemniaczka z masełkiem i koperkiem, a na deserek surówka z marchewki i jabłuszka. Może moja mama ją przekona do własnej kuchni, bo mi jakoś to nie wychodzi. Ostatnio ugotowane ziemniaki i brokuły wtarła w dywan:sorry2:
O to tak jak u mnie, słoiczkowe mniam, od mamusi bleee:sorry2:. Dzisiaj też były ziemnaczki z brokułami i masełkiem, musiałam na 2 raty dać obiadek bo był płacz.:zawstydzona/y: To już trzecia ugotowana potrawa przeze mnie i jest tylko fuj..:baffled:
 
Do góry