reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Nie lubię plecaków właśnie :/ ale tez na Ali widziałam spoko torby wiec może się skuszę
Ja sie torba zrazilam przy 1 corce, bo mi sie noc nie miescilo :D Teraz jak bede miala do ogarniecia 2 dzieci dla ktorych bede musiala pol mieszkania zebrać to wybieram plecak ;) sa spoko, bo tez je na wozek mozna zawiesic jak jest potrzeba :) ale zalezy co kto woli :) ja plecakow tez nie lubililam nigdy, az w pracy sie przekonalam dybiac 2 torby na ramieniu w tym jedna z lapkiem. Ramiona bolaly jak nie wiem. A tak kupilam plecak, z przegroda na kompa i wio ;)
 
Dziewczyny, czy polecacie jakiś wygodny fotel lub model fotela, w którym można wygodnie karmić dziecko?
 
Dziewczyny, czy polecacie jakiś wygodny fotel lub model fotela, w którym można wygodnie karmić dziecko?

Ja akurat wykorzystam fotel, ktory juz mam, ale wszystkie moje kolezanki zachwycaly sie fotelem z Ikei jako najlepsza opcja do karmienia (Strandmon) [emoji5]
 
Ja akurat wykorzystam fotel, ktory juz mam, ale wszystkie moje kolezanki zachwycaly sie fotelem z Ikei jako najlepsza opcja do karmienia (Strandmon) [emoji5]
właśnie też mi się marzył ten Strandmon, ale jak już usiadłam na niego w ikei, to tak się zapadłam, że było ciężko wstać, a z dzieckiem na ręku byłoby pewnie jeszcze ciężej, więc dla mnie odpada... Jeszcze jakąś wersję Poanga biorę pod uwagę, ale dziś przejadę się do ikei i zobaczę, czy są wygodne. Martwi mnie, że one mają takie "gołe" oparcia na ręce i to też może być niewygodne.

Jakieś jeszcze typy?
 
@urs, a mogę zapytać gdzie Ty kupiłaś swój fotel? bo widzę na zdjęciu z głównego wątku, że nie jest chyba tak głęboki jak ten Strandmon, a jednak trochę podobny i też bardzo mi się podoba ;)
 
@mayfly , jak dla mnie te fotele poang są niższe i gorzej się z nich wstaje niż ze Strandmon. Ja kupiłam strandmon w Ikei, pod plecami mam poduszki i jest wygodnie :) Ale super fotele są w Agata meble, naprawdę piękne i jak dla mnie wygodniejsze od tych ikeowskich.
 
@urs, a mogę zapytać gdzie Ty kupiłaś swój fotel? bo widzę na zdjęciu z głównego wątku, że nie jest chyba tak głęboki jak ten Strandmon, a jednak trochę podobny i też bardzo mi się podoba ;)

Moj jest z sofacompany i jest duuuzo wiekszy, ale powiem Ci, ze mam ten z Ikei w biurze i jest dla mnie do siedzenia duzo wygodniejszy - chociaz rzeczywiscie, troche sie w nim czlowiek bardziej zapada [emoji4]
 
Moj jest z sofacompany i jest duuuzo wiekszy, ale powiem Ci, ze mam ten z Ikei w biurze i jest dla mnie do siedzenia duzo wygodniejszy - chociaz rzeczywiscie, troche sie w nim czlowiek bardziej zapada [emoji4]
Piękny fotel - piękna cena ;) popatrzę dziś jeszcze co mają w sklepie ;)
 
reklama
Piękny fotel - piękna cena [emoji6] popatrzę dziś jeszcze co mają w sklepie ;)

No niestety ceny maja powalajace w porownaniu z Ikea - my fotel kupowalismy w dniu otwarciu salonu i zaplacilismy tylko 35% wartosci, ale trzeba bylo baaardzo wczesnie wstac [emoji23]
 
Do góry