reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

O właśnie jeszcze zapomniałam o lovi.. dobre opinie ma ?

Dobre :) Głównie dlatego się na niego zdecydowałam, że sporo kobiet zainteresowanych w większym stopniu laktacją itp go poleca. W internecie też ma dobre opinie. A jest jednak sporo tańszy niż medela na przykład.
 
reklama
W ogóle dziewczyny polecam pajacyki z f&f z tesco, są naprawdę z fajnej bawełny, mięciutkiej, np dużo lepszej niż pajaców, które mam ze smyka, no i cenowo wychodzą naprawdę korzystnie. Szczególnie jak jest promocja ;)
38F3EA97-4AD2-4BDC-8CD1-C8127D36F2F8.png
 

Załączniki

  • 38F3EA97-4AD2-4BDC-8CD1-C8127D36F2F8.png
    38F3EA97-4AD2-4BDC-8CD1-C8127D36F2F8.png
    3,3 MB · Wyświetleń: 347
Ostatnia edycja:
Dziewczyny też jestem zainteresowana laktatorem z medeli i zastanawiałam się nad tym mini, tego normalnego to dosyć wysoka cena, a nie wiadomo czy będziemy korzystać. Rozmawiałam z koleżanką i ona miała ten mini z medeli i była bardzo zadowolona więc chyba się zdecyduję.
 
A ja dzisiaj w sklepie stanęłam przed ściana ze smoczkami... Jaki na początek? Są jakieś dynamiczne, ortodontyczne, uspokajające... :szok:

Smoczki polecane przez logopedów to lovi, te co wyżej ktoś wstawił ;) ja tez takie kupuje.

A powiedzcie mi jakie torby do wózków kupujecie ? Macie jakieś linki? Widziałam, ze Piorun coś wstawił, a jeszcze ktoś coś?
 
Dziewczyny też jestem zainteresowana laktatorem z medeli i zastanawiałam się nad tym mini, tego normalnego to dosyć wysoka cena, a nie wiadomo czy będziemy korzystać. Rozmawiałam z koleżanką i ona miała ten mini z medeli i była bardzo zadowolona więc chyba się zdecyduję.

Ja dostałam ten mini electric i postanowiłam, że na razie przy nim zostanę.

Dopiero gdyby była jakaś niezapowiedziana tragedia to dokupię w razie czego ten najdroższy!
 
reklama
Do góry