reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
My dzisiaj dotarliśmy na zakupy [emoji16][emoji16] w końcu! Już niewiele brakuje do zakończenie wyprawki [emoji4][emoji4] Zobacz załącznik 895713

Rożek z wąsami podbił nasze serca, na tyle że taki sam kupiliśmy komplet pościeli z ochraniaczem [emoji23]
Fajne zakupy, a gdzie kupiłaś wanienkę?

Ja nie używam gąbki ani leżaczka. Jak kąpałam to dziecko na ręce trzymałam, potem przekręcałam, żeby dupkę i plecy umyć.
Ale każdy robi jak uważa
 
A pochwale sie spiworkiem. Upolowalam na lokalnej grupie, Pani mowila, ze nowy, tylko wyprany. Za całą dyszke :D

Śliczny [emoji5] już gdzieś widziałam ten wzór.. chyba na rożku [emoji848][emoji5]

A co wanienki to ja jestem dinozaur [emoji23] zwykła wanienka, ewentualnie pieluszka na dno żeby sie pupka niemowlaka nie ślizgała, mocny uchwyt pod pachę i myju myj [emoji23] widzę, że w tej ciąży bardziej wyedukowana będę [emoji106]
 
My dzisiaj dotarliśmy na zakupy [emoji16][emoji16] w końcu! Już niewiele brakuje do zakończenie wyprawki [emoji4][emoji4] Zobacz załącznik 895713

Rożek z wąsami podbił nasze serca, na tyle że taki sam kupiliśmy komplet pościeli z ochraniaczem [emoji23]

Gratuluję udanych zakupów!![emoji847][emoji106]
 
Fajne zakupy, a gdzie kupiłaś wanienkę?

Ja nie używam gąbki ani leżaczka. Jak kąpałam to dziecko na ręce trzymałam, potem przekręcałam, żeby dupkę i plecy umyć.
Ale każdy robi jak uważa

Właśnie pisałam, że dinozaur jestem, ale widzę, że mam towarzystwo [emoji5][emoji106]
Pewnie, uważam, że każda mama powinna własnych sposobów próbować... to daje dużo satysfakcji [emoji16]
 
Właśnie pisałam, że dinozaur jestem, ale widzę, że mam towarzystwo [emoji5][emoji106]
Pewnie, uważam, że każda mama powinna własnych sposobów próbować... to daje dużo satysfakcji [emoji16]
U mnie tak samo robił mąż, bo on kąpał. To samo jeśli obcinanie paznokci, używał nożyczek i tyle. Pewnie może wydawać się dziwne, że on tyle rzeczy robi, ale on koniecznie chce uczestniczyć w życiu dziecka (może dlatego, że wychował się bez ojca praktycznie, a jego ojciec jak np kiedyś poszedł na spacer z nim to jak zobaczył osę to uciekł i zostawił wózek, mąż bardzo chce być inny).
 
reklama
Do góry