reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

właśnie też mi się marzył ten Strandmon, ale jak już usiadłam na niego w ikei, to tak się zapadłam, że było ciężko wstać, a z dzieckiem na ręku byłoby pewnie jeszcze ciężej, więc dla mnie odpada... Jeszcze jakąś wersję Poanga biorę pod uwagę, ale dziś przejadę się do ikei i zobaczę, czy są wygodne. Martwi mnie, że one mają takie "gołe" oparcia na ręce i to też może być niewygodne.

Jakieś jeszcze typy?
Zamówiłam novea z agaty. Jak testowałam w sklepie było ok, ale nadal czekam na dostawę.
 
reklama
Ja zamawiałam na stronie Bodzio, jak będzie za głęboki to też wspomoge się poduszkami. A pozostałe meble w Agacie, ale jeszcze czekamy na dostawę.
 
My dzisiaj dotarliśmy na zakupy [emoji16][emoji16] w końcu! Już niewiele brakuje do zakończenie wyprawki [emoji4][emoji4]
IMG_1845.JPG


Rożek z wąsami podbił nasze serca, na tyle że taki sam kupiliśmy komplet pościeli z ochraniaczem [emoji23]
 

Załączniki

  • IMG_1845.JPG
    IMG_1845.JPG
    296,6 KB · Wyświetleń: 303
My dzisiaj dotarliśmy na zakupy [emoji16][emoji16] w końcu! Już niewiele brakuje do zakończenie wyprawki [emoji4][emoji4] Zobacz załącznik 895713

Rożek z wąsami podbił nasze serca, na tyle że taki sam kupiliśmy komplet pościeli z ochraniaczem [emoji23]
Ta gąbka do wanienki to moim zdaniem niezbyt dobry pomysł, siedlisko bakterii. My też mieliśmy, ale użyliśmy jej 3 razy i później jakoś się brzydziłam [emoji85]
 
Ta gąbka do wanienki to moim zdaniem niezbyt dobry pomysł, siedlisko bakterii. My też mieliśmy, ale użyliśmy jej 3 razy i później jakoś się brzydziłam [emoji85]

Koleżanki mi doradzały, że lepsze to niż siedzisko. W sumie tak samo wtedy odpada gąbka do mycia ciała i wszystkie inne myjki [emoji15] no nie wiem zobaczymy w praktyce [emoji4]
 
Ja uzywalam takiego leżaczka przy 1 corce i teraz tez planuje. Mega mi sie sprawdzilo, a ten material mozna zdjąć i wyprać w przeciwieństwie do gąbki
 

Załączniki

  • Screenshot_20180907-185253.jpg
    Screenshot_20180907-185253.jpg
    131,9 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry