reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
No u mnie w miescie nie mam wyboru zbytnio. Pepco, kik, textil market. Ze 3 sklepy typowo dzieciece ale ceny lo matko. Kupie tam wyjsciowki albo zamowie na necie.
 
Ja aż się boję. Moja mama dziś z Europy wraca, a siostra napisała wiadomość, że mama spakowała się w jedna walizkę, więc do całej drugiej nakupiły ciuchów i pierdół dla maluszka i synka. Boszzzze zaczyna się...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No u mnie w miescie nie mam wyboru zbytnio. Pepco, kik, textil market. Ze 3 sklepy typowo dzieciece ale ceny lo matko. Kupie tam wyjsciowki albo zamowie na necie.
A w pepco fajne rzeczy widziałam. Jeszcze nie kupuję, czekam aż się ujawni fasolka. I u mnie też kiepsko ze sklepami. Ale podobno jest jeden sklep z dużym wyborem wózków.
 
reklama
Hola77, widzę, że zrobiłaś ten sam błąd co ja kupując puzzle piankowe z wyjmowanymi elementami :rofl2: Cóż, człowiek uczy się na własnych błędach :laugh2:
Hahaha to ja już tego błędu nie popełnie ;) dzięki dziewczyny!

@25_pixels koniecznie się pochwal! ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Do góry