reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka

Hola77, widzę, że zrobiłaś ten sam błąd co ja kupując puzzle piankowe z wyjmowanymi elementami :rofl2: Cóż, człowiek uczy się na własnych błędach :laugh2:
 
reklama
Ja kupiła dla znajomej 2 komplety puzzli piankowych z postaciami z bajek. Takie całe, bez wyjmowanych elementów i jako, że na bank zapyta co chcę dla maluszka (bo sama mi też zapowiedziała ;p) to chyba poproszę o takie puzzle. Akurat można z 2 paczek ułożyć fajny kwadrat akurat żeby położyć maleństwo ;)

 
Hola77, widzę, że zrobiłaś ten sam błąd co ja kupując puzzle piankowe z wyjmowanymi elementami :rofl2: Cóż, człowiek uczy się na własnych błędach :laugh2:
Hahahaha dobrze że piszecie bo pewnie bym kupiła... bo mi się podobają.

Co do lumpków to można fajne rzeczy upolować typu kurteczki, kombinezon, czy spodnie nie tylko bodziaki ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mate też bym chciała. Taką jakąś fajną z pałąkami i molionem wiszących rzeczy. Kiedyś Fisher Price miał taką dżunglę o ile dobrze pamiętam. Spoko była ;)

 
Ale mate też bym chciała. Taką jakąś fajną z pałąkami i molionem wiszących rzeczy. Kiedyś Fisher Price miał taką dżunglę o ile dobrze pamiętam. Spoko była ;)

Pamiętaj, że co za dużo to niezdrowo. Możesz w ten sposób przebodźcować (tak się mówi?[emoji23])dziecko. Lepiej mniej niż więcej, serio.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Komplet z pepco.
20170227_161310.jpg
 

Załączniki

  • 20170227_161310.jpg
    20170227_161310.jpg
    308,4 KB · Wyświetleń: 397
Ale mate też bym chciała. Taką jakąś fajną z pałąkami i molionem wiszących rzeczy. Kiedyś Fisher Price miał taką dżunglę o ile dobrze pamiętam. Spoko była ;)


Właśnie taką miałam. Była całkiem fajna. Młody lubił jakieś dwa miesiące. Potem zaczął się przemieszczać i juz miej. Jak masz kasę i ci się podoba to czemu nie? [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry