reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Dziewczyny, kupiłam butelkę z Aventu tą najmniejszą 0+, choć zastanawiałam się nad tą +1m 200ml. Dobrą kupiłam czy nie?
 
reklama
Pixels ale wyprawka! A ja nie mam NIC. Trzy tygodnie temu usłyszałam ze na 100% będzie syn, czekam co usłysze za tydzień i zabiere się wtedy za zakupy
Luska, sliczne ubranka :)
 
Dziewczyny, kupiłam butelkę z Aventu tą najmniejszą 0+, choć zastanawiałam się nad tą +1m 200ml. Dobrą kupiłam czy nie?
Wydaje mi się że dobrze. Zależy jaki smok, czy się spodoba. Możesz sobie potem skompletować z tej samej firmy. A może się wcale nie przyda i potem smok większy na soczek kupisz.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski szalejecie na maksa. Na nawet nie myślę co mam,a czego nie mam. Może dopiero zacznę dumać po 30 tc.
Na pewno wózek będzie zakupem, ale to jeszcze.
Ja lubie czarny. kiałam czarny wózek, a moje dzieci chodzą często na czarno i to od dzidziusiów. Zresztą może jestem dziwna, ale nie kręcą mnie dzidziusiowe rzeczy.

Fajny czarny zestaw na start czyli wózek głęboko spacerowy polskiej marki 4Baby nazywa się atomic jest właśnie cały czarny (teoretycznie kolor nazywa się dark grey, ale widziałam spacerówkę z tego to jest praktycznie czarna - matowa) tylko budka od środka jest biała, ale fajnie to wygląda podsyłam link do strony to sobie obejrzyj
Link do: Wózek Atomic 2017 zestaw 2 w 1
(cena też jest dobra 885zł) do tego chyba można dokupić nosidełko ale nie jestem pewna trzeba by zapytać w www.nibyland.eu a co sądzicie o nowej kolekcji X-Landera? seria limitowana Desert Team wygląda świetnie- ciemny granat z beżem w środku wygląda niebanalnie :)
 
reklama
Do góry