reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Łóżeczko mam po synku takie jak na zdjęciu. Bez szuflad i broń Boże baldachimów czy falbanek [emoji23]
Poprzednim razem bardzo przydała nam się kołyska. Taka na kółkach które się chowały i można było kołysać. Plus opcja wibrowania. Z tego co pamietam jakaś lampka przy tym była. Pod spodem trzymać można było pieluchy. A jak ściągnęło się kołyskę (bardzo lekkie) to pod spodem był przebierak. Chyba kupię do salonu, bo nie bardzo mi się będzie chciało latać z piętra na piętro.
Pojemniki na pieluchy to dla mnie zbędna rzecz. Nie chce żeby mi stały w domu. Nie problem wynieść do garażu.
Podgrzewacz do butelek tak. Nie korzystam z mikrofalówki, a grzanie wody w czajniku o którejś tam nad ranem mnie nie bawi.
Niania elektroniczna - tak, głównie dlatego że mogę sobie spokojnie przed dom wyjść czy do ogrodu.
Nosidełko - tak. Spędzam sporo czasu na dworze.
400c885869aaefe66ae03c1330c851ac.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak masz dobry czajnik mała ilość wody gotuje się w czasie kiedy ja umyj ręce przygotuje butelke mleko o i juz. Dla mnie np podgrzewacz jest zbędny.
 
reklama
A No właśnie że spaceruję [emoji23][emoji33][emoji23] i dosyć sporo jeżdżę [emoji12]wiec mi się przyda. Nie zawsze opłaca się na 5 minut wyciągać wózek i budzić maluszka. A juz napewno nie na wyprawę do sklepu. Czy do pracy. Do żłobka (wpłacam do pracy po 2 może trzech miesiącach) właśnie w tym się malce przynosi [emoji33][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I nie. Nie jest tylko do samochodu. Można go spokojnie do stelażu wózka dopiąć jeśli się ma właściwy wózek. Wiem ze w Polsce nadal psuje moda/przekonanie ze dziecko tylko na płasko. Jednak nie wszędzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak masz dobry czajnik mała ilość wody gotuje się w czasie kiedy ja umyj ręce przygotuje butelke mleko o i juz. Dla mnie np podgrzewacz jest zbędny.

Każdy lubi co innego [emoji12] ja poprostu nie lubię stać i pilnować. Jakby nie było pewne sprzęty maja nam życie ułatwiać. Ale nie wszystko dla każdego jest.
Swoją droga byłam u kumpeli. Ona to ma dopiero sprzęty niepotrzebne. No wiec chyba z 4 bujaki (jedno dziecko) łóżko. Łóżeczko. Huśtawki. Wielki sprzęt na prąd do sterylizowana. Drugi taki do robienia formuły (sam ci miesza, grzeje i nalewa). Super duże suszarki na sprzęty. Chyba z 30 butelek. A miejsca w kuchni brak [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A No właśnie że spaceruję [emoji23][emoji33][emoji23] i dosyć sporo jeżdżę [emoji12]wiec mi się przyda. Nie zawsze opłaca się na 5 minut wyciągać wózek i budzić maluszka. A juz napewno nie na wyprawę do sklepu. Czy do pracy. Do żłobka (wpłacam do pracy po 2 może trzech miesiącach) właśnie w tym się malce przynosi [emoji33][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To nie moda! Dziecko nie może być długo w foteliku. Dziecko które nie umie siedzieć, siedzieć niepowinno
 
Każdy lubi co innego [emoji12] ja poprostu nie lubię stać i pilnować. Jakby nie było pewne sprzęty maja nam życie ułatwiać. Ale nie wszystko dla każdego jest.
Swoją droga byłam u kumpeli. Ona to ma dopiero sprzęty niepotrzebne. No wiec chyba z 4 bujaki (jedno dziecko) łóżko. Łóżeczko. Huśtawki. Wielki sprzęt na prąd do sterylizowana. Drugi taki do robienia formuły (sam ci miesza, grzeje i nalewa). Super duże suszarki na sprzęty. Chyba z 30 butelek. A miejsca w kuchni brak [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
LO Boże to faktycznie... nie no pewnie. Powiem ze może dlatego że ja jestem taka ze kupuje tylko to co musze chociaż wierz mi ze należę do osób które bardzo sobie ułatwiają życie. :p ale też nie lubię otaczać się milionem rzeczy ;)
 
Ja padłam w pierwszej ciąży jak zobaczyłam... ekspres do robienia mm :laugh2: Ja nie mogę. Kto takich rzeczy używa :rofl2:. Ale tak od strony producenta: jaką trzeba mieć ułańską fantazję, żeby wymyślić, że ktos to będzie chciał kupić jak ktoś to wyprodukuje :laugh2:.
Ja sobie tyle życie ułatwiłam przy starszaku, że miałam w pokoju całą dobę garnuszek z przegotowaną wodą i termos z wrzątkiem. W minutę mm robiłam :-p.
 
reklama
Ja padłam w pierwszej ciąży jak zobaczyłam... ekspres do robienia mm :laugh2: Ja nie mogę. Kto takich rzeczy używa :rofl2:. Ale tak od strony producenta: jaką trzeba mieć ułańską fantazję, żeby wymyślić, że ktos to będzie chciał kupić jak ktoś to wyprodukuje :laugh2:.
Ja sobie tyle życie ułatwiłam przy starszaku, że miałam w pokoju całą dobę garnuszek z przegotowaną wodą i termos z wrzątkiem. W minutę mm robiłam :-p.
Nie no teraz tak sobie pomyslalam ze to może dlatego że ja nie wstaje w nocy karmić... jakbym musiała co chwile wstawać i karmić to może też bym tak robiła. ;) mój bobas jak skończył 2 m. Przesypia sala noc a i wcześniej w nocy karmiłam tylko raz wiec luz ;)
 
Do góry