reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA

Gazelaczku,ja na poczatku tez chcialam miec fotelik ze stelazem-wlasnie myslac o zakupach.Ale pozniej stwierdzilam,ze Doriana w tym foteliku do wozka na zakupy wkladalismy i tez bylo ok:)
 
reklama
No wlasnie sie zastanawiam czy to ma sens. Ostatecznie wcale nie chcilabym za bardzo z dzieckiem jezdzic na duze zakupy. Raczej jak bedzie starsze, ewentualnie bede lazic sobie po okolicy na zakupy, ale wtedy to juz z wozkiem. Wiec moze nie warto wydawac tyle pieniedzy??
 
Gazelaczek widziałam cos takiego na allegro poszukaj tam bo było w super stanie i chyba za 300zł. Ja myśle że to super sprawa szczególnie na wypady a maluchem za miasto po co brać wozek, czy do rodzinki czy na zakupy.
 
Oj Gaga, to dzieki! Wlasnie czasem polujemy na Allegro, ale co jakis czas zagapiamy sie i w rezultacie do tej pory nie udalo nam sie nic kupic :(
 
Aguś - dzięki! Juz to widzialam. Co prawda kolorystyka nie bardzo mi leży, ale w ogole to chyba niezla okazja. Duzo roznych elementow przy okazji - budka, jakies siatki. Chyba bedziemy licytowac. Tym bardziej ze w W-wie, wiec pewnie mozna obejrzec.
 
ja kupilam fotelik taki do montazu do wozka nowy, za 330, stwierdzilam ze przeciez nie jedno dziecko mamy w planach wiec odzalowalismy i mamy... jest super... no i gazeleczku kupowalismy wlasnie przez bobokomis bo na wozku mieli o ponad 200 zeta taniej niz w jakimkolwiek innym sklepie, nawet na allegro bylo drozej, a ze w w-wie to moglismy sami odebrac,,,
 
Sylwia, a do jakiego wozka kupowalas fotelik? Mnie z nowych interesuja foteliki Renopol [http://www.juniorek.com.pl/product_info.php/products_id/139]. To jedyna dostepna w Polsce oferta jaką znalazłam gdzie jest fotelik+baza+stelaz. Poza tym, jesli chce sie montowac fotelik do stelaza od wozka, trzeba kupic produkty tej samej firmy, prawda? Firma mojego wozka nie robi fotelikow i dlatego pomyslalam o takim stelazyku...
 
Gazelczku, ja kupilam wozek firmy IMPLASt i do niego moglam kupic fotelik , to byl jeden z powodow dla ktorych zdecydowalam sie na ten wozek..
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko bo sama już głupieje ile potrzeba ciuszków
bo ja mam troche na rozmiar 56 i troche na 62, ale wydaje mi się że jakoś mało...

le Wy macie tych pajacykow, koszulek, body, czapeczek i skarpetek i sama nie wiem czego tam jeszcze? czy wystarczy tyle ile standardowo podaja na tych listach do wyprawek? bo wydaje mi sie ze potem ni nadaze z praniem... hihih (właśnie prasuje te malutkie rzeczy i sama nie wiem czy jeszcze kupować czy dać sobie spokój...)
 
Do góry