reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Dsiejsze zakupy:-)

image201208210005.jpg

Zobacz załącznik 492762kocyk :-)

image201208210003.jpgbolerko

Zobacz załącznik 492764pojemnik na smoka;-)
 
reklama
Anusienka świetne z tym targiem, a jakie śliczne ciuszki, fantastyczne! :) zazdroszczę!

Babydoll super Ci się trafiło z tym wózkiem! :))

Fasolka ależ różowo :D a kocyk też taki mam tylko biały :) po praniu i prasowaniu bez zmian, więc już go lubię :D

pudełko na smoczek mam, ale faktycznie dopiero potem odkryłam,że avent daje swoje :D no nic to, lepiej mieć dwa niż jeden za mało :D

Kosmetyki ja kupiłam serię ziajki, zobaczymy jak się sprawdzi :)
 
a karuzelke Tomi mi rozwalil, ale nie zaluje, bo wlasnie mialam taka wkurzajaca, nakrecana, co glosniej chodzil sam mechanizm, niz melodyjki. teraz kupilam taka:
TINY LOVE - KARUZELA UNIWERSALNA, PODRÓŻNA !!! (2473870438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jest na baterie, gra dosc dlugo, mozna wyciszyc muzyke i wtedy tylko kreca sie zabawki, mozna ją dac tez do wozka czy fotelika. jedyne co zauwazylam w domu, to pałąk ma krotki, tzn jak zawiesze na boku lozeczka, to nie siega do srodka łóżeczka, ale lekko z boku jest, ale to sie jakos da zniesc ;-)

Lotka
- widzę, że skusiłaś się na tą co i my mamy (jako jedną z dwóch). U nas spisała się rewelacyjnie! Mam nadzieję, że i Ty i malutki będziecie zadowoleni :tak:
 
fasolka35 ale superasne zakupy-az zazdroszcze... sukienusia przeslodka,i pojemnik na smoczek ciekawy,,, tez mam pojemnik ale zwykly-twoj taki inny i sliczny :-) a ten kocyk tez mnie kusi-tylko na bialy mam chrapke jeszcze pomysle-bo mam juz kocyk rozowy i kremowy- ach kusicie mnie :-)
 
do_ti ja tez karuzeli poki co nie kupuje... ani maty edukacyjnej... mam taka cicha nadzieje ze ktos mojej malej sprezentuje...;-) a jak nie to sama kupie... ale poki co to nie jest na juz potrzebne...brat mnie juz pytal co bym chciala... ale on jest mlody,swiezo po maturze i szkoda mi zeby kase wydawal... wiec powiedzialam ze nic nie musi kupowac... ale jak bedzie nalegal to moze... karuzele mu zapowiem ;-)
 
A ja mam 3 maty edukacyjne po Adriannie :-p I powiem, że ta z pałąkami na krzyż jest super, gdy dziecko leży, choć wkładanie dzieciaka pod to upierdliwe, natomiast jak już siedzi to dla mnie katastrofa, bo siedzenie pod tymi pałąkami i wsadzenie tam dziecka nie jest sprawą wygodną.

MATY EDUKACYJNE MATA EDUKACYJNA KOJEC KOJCE DZIECI (2540277529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

***Mata edukacyjna fisher Price Rainforest (2560767737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I trzecia podobna do drugiej. Najbardziej zadowolona jestem z drugiej, zobaczymy jak przy Weronice będzie. ;-)
 
reklama
LILIJANNA ale te pałaki to tylko jak dziekco lezy nie jak siedzi :p toc je się sciąga ;)

Mi pewnie nikt nie sprezentuje :p także kolejno po porodzie bede kupowała :)najpierw karuzelka i leżaczek a potem mata...
 
Do góry