reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Z tymi próbkami ze szpitala to u mnie była lipa,musiałam wypełnic ankietę,dostałam pudło a w pudle,woda mineralna,maluci reczniczek z oilatlum,skarpetusie(to akurat ok),jakas próbka z balneum a reszta to sterta ulotek.
Teraz mam mały sudocrem bo dostałam razem z gazetkami jak chodziłam na dodatkowe usg.
Z Alanem sudocrem sie nie sprawdził,w tym przypadku bez konkurencyjny był bepanten masc,na moje brodawki tez:tak:
A taką używana karuzelke kupiłam,dzis przyszła,jestem zadowolona bo wyglada duzo lepiej niz na zdjeciach,jeden listek troszkę obdrapany,czego przy zamontowaniu prawie nie widac,zawieszki natomiast jak nówka,melodyjki ok,najbardziej mi sie podobaja odgłosy natury i na zdjeciach wydawała mi sie ta karuzelka bardziej łysa,planowałam kupic cos do 100 zaoszczedziłam to bedzie jeszcze na jakis projektorek albo inna zabaweczkę:tak:
Karuzela Vtech,fantastyczna,piękne melodie,ang (2559012396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Risia fajne spodenki
Beacia naprawde super okazja Ci si etrafiła !!! fajniusia ta karuzelka , my nie kupujemy za to chceilibysmy projektor ale narazie tez sie wstrzymujemy bo znajomi pytali co nam kupic i najprawdopodobniej dostaniemy od nich vouchery do sklepów wiec je wymienimy na projektorek :)
 
Risia fajne spodenki
Beacia naprawde super okazja Ci si etrafiła !!! fajniusia ta karuzelka , my nie kupujemy za to chceilibysmy projektor ale narazie tez sie wstrzymujemy bo znajomi pytali co nam kupic i najprawdopodobniej dostaniemy od nich vouchery do sklepów wiec je wymienimy na projektorek :)

Dokładnie! Ja też nie zamierzam teraz kupować niektórych rzeczy, jak np. leżaczek (przez pierwszy miesiąc życia dziecka i tak nie powinno się go używać), karuzela czy mata edukacyjna. Moja znajoma ubkupiła dziecko po czubek nosa, a potem, zarówno my, jak i inni jej znajomi i rodzina mieli problem z kupnem prezentu dla jej nowo narodzonego synka. Przecież nic się nie stanie, nawet jeśli nie dostaniemy w prezencie tego, czego oczekiwaliśmy. Zawsze można kupić później. Dzidzia się na pewno nie obrazi...
 
do_ti - kto co woli talk czy linomag, dla dziewczynek lepiej linomag, bo talk wejdzie do środka i może, ale nie musi podrażnić. U chłopaków łatwiej z talkiem. Ja generalnie nie używałam nic jak nie było potrzeby, bo po co?
 
Ja też po porodzie bo i teraz wydatków mam wiele innych...

Ale bardzo widzi mi się to :

MATA EDUKACYJNA BABYONO SKŁADANA RÓŻNE WZORY (2549340630) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fisher Price LEŻACZEK RAINFOREST * Las Tropikalny (2555802653) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (tyle ze to ja używke kupie)

A karuzelkę też pewnie używkę kupie z FP :)chce taką gdzie tam muzyczka gra chociaż te 15 minut bo te zwykłe do niczego sa :/ nie dość ze się potrafią szybko zepsuć to jeszcze grają tylko po 3 maks 5 minutek i trzeba non stop nakręcac jednym słowem badziewie jak dla mnie...
 
Ja też po porodzie bo i teraz wydatków mam wiele innych...

Ale bardzo widzi mi się to :

MATA EDUKACYJNA BABYONO SKŁADANA RÓŻNE WZORY (2549340630) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fisher Price LEŻACZEK RAINFOREST * Las Tropikalny (2555802653) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (tyle ze to ja używke kupie)

A karuzelkę też pewnie używkę kupie z FP :)chce taką gdzie tam muzyczka gra chociaż te 15 minut bo te zwykłe do niczego sa :/ nie dość ze się potrafią szybko zepsuć to jeszcze grają tylko po 3 maks 5 minutek i trzeba non stop nakręcac jednym słowem badziewie jak dla mnie...
ja mam mate po Tomku, cos takiego
Mata edukacyjna Canpol Babies (2566725679) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
tylko troszeczke inne te ksztalty zawieszone. dodalam do tego troche swoich zabawek, jedna wisiala z pozytywka i maly byl zadowolony, "wiec po co przepłacac" ;-)
lezaczka nie kupuje, chociaz spodobał mi sie taki:
Leżaczek Bright Starts 2012 Bąbelek (2557446479) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale tez nie wiem, czy dobre rozwiazanie, ze jest biały.
a karuzelke Tomi mi rozwalil, ale nie zaluje, bo wlasnie mialam taka wkurzajaca, nakrecana, co glosniej chodzil sam mechanizm, niz melodyjki. teraz kupilam taka:
TINY LOVE - KARUZELA UNIWERSALNA, PODRÓŻNA !!! (2473870438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
jest na baterie, gra dosc dlugo, mozna wyciszyc muzyke i wtedy tylko kreca sie zabawki, mozna ją dac tez do wozka czy fotelika. jedyne co zauwazylam w domu, to pałąk ma krotki, tzn jak zawiesze na boku lozeczka, to nie siega do srodka łóżeczka, ale lekko z boku jest, ale to sie jakos da zniesc ;-)
 
Ja taką mate chce bo podoba mi się całościowo jak dla mnie praktyczna:)jak dziecie zacznie siedzieć to tam posadze go zabawki powrzucam i wsio i ogólnie wizualnie mi się podoba :)miałam podobną do ciebie i jakoś mniej to mi się widziało tzn.leżało dziecie pobawiło się ale to wszyskto ogólnie jak zacyznało siadac to musiałam podusie na środku pokoju porozkładac i dodatkowo kołdre żeby też miekko miało i tak było jakoś nie takoś tzn.super ale burdelos...
Co do leżaczka to fakt biały nie bardzo :p
A ta karulzelka co pokazałaś jej cudo!moze też taką kupie?bardzo fajna i melodyjka do 40 minut ooo to jest to czego szukam hihi dzieki :p
 
My mamy taką karuzelę: TINY LOVE KARUZELA KLASYCZNA POZYTYWKA URSYNÓW W-W (2562865588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Już jest zlozona i wisi nad łóżeczkiem. Muzyczka bardzo mi odpowiada - klasyczna i odglosy natury. Nakręcać jej nie trzeba bo jest na baterie. Ja akurat myslę, że z zakupem karuzeli nie ma na co czekać, bo ona za długo dziecku nie posłuży - tak naprawdę jest napisane w instrukcji, że jak dziecko zaczyna siadać to powinno się ją zdjąć.
 
reklama
Do góry