reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama

OOOOO JAka piękna sukienusia i rajstopki w groszki z myszką miki :tak: następną chcę dziewczynkę (na rok 2015 planuję) i bolerko też śliczne a kocyk mam ten sam niebieski (kupiony w smyku) i pudełeczko też słodkie. Kocham te dziewczęce ciuszki, mimo że Hubert w drodze to sobie czasem oglądam regały z tymi dziewczęcymi cudeńkami i mam nadzieję że za 3 lata Hubi będzie miał siostrzyczkę :-D
 
I ja sie nie spodziewam takich prezentów,przy Alanku kazdy przyszedł z ciuszkiem nikt nie pytał co bym chciała,wiec i tym razem prezentów typu karuzela,mata raczej nie bedzie wiec w wolnym czasie i dopuki cos tam jeszcze miałam pieniążków na internetowym to poluje na allegro,wczoraj wychaczyłam mate Mata interaktywna edukacjna FisherPrice rainforest (2563127482) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. miałam taka poprzednio jak Liljana ta podłużną z fishera i swietnie sie prała nie traciła kolorów wiec i ta pewnie bedzie ok,bo to prawie to samo tylko w kwadracie,mysle ze na 40 zł sie opłaciło bo nowa 220.
Przy Alanku nauczyłam sie kupowac orginalne używane zabawki nie udało mu sie nic rozwalic,jak ja lubie te fisherowskie zabawki:tak:Przyzwyczaiłam sie ze mozna kupic cos fajnego za kilka dych,szkoda by mi było kupic cos za stówką,dwie nowego
 
Patrysia superowe te zawieszki z lamaze ,wogole ostatnio choruje na ich zabawki jakos mi si ewszystkie podobaja takie edukacyjne i rozwojowe:p
 
Fasolka śliczne rzeczy, uwielbiam takie:-) Kocyk mam taki sam dla Kacka tylko błękitny, rewelacyjny, prany non stop i dalej taki mięciutki:-D
Patrysia no ja muszę się zabrać za zabawki, bo dla Ady mam ze 3:-)
Dzisiaj pojechałam klimy zaczerpnąć trochę w centrum handlowym, i na wyprzedaży w H&M jeszcze fajne rzeczy znalazłam, ale już kupuję na drugi rok na lato. Jutro porobię fotki.
 
reklama
Witam zakupoholiczki. Ja mam wychodne w sobotę, tzn. A. zostawiam w domu, niech sprząta :-p, Adę wiozę do dziadków na działkę, a sama jadę do Poznania na wizytę do lekarza i ... połażę sobie po centrum i wskoczę do Ikei zakupić łóżko dla Ady. Już się nie mogę doczekać. Sasasasa :-p
 
Do góry