reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Hehe Zylcia niech Wam służy ja jestem zadowolona mam takie samo. A z tą tapicerką to masz rację. My chyba mamy dobrą bo wygląda jak nowy. Już kilka razy woziłam w nim Olę jak nie mam Maksa ale jest równie niezadowolona co w leżącym:baffled:

Agnes my w 18 mamy dwa cm luzu ale dziś puściłam Olę boso w ogródku.Po trawie podobno można :-p
 
reklama
Karolina no u nas takie super dopasowane nie są ,ale noga nie ,,lata'' w nich,więc jest ok;) poz tym maja taką fajną zapinkę,a nie wkurzające sznurowadła czy jeszcze gorzej rzepy. Do spacerków po dworze w sam raz;)
 
Dziewczyny wiecie gdzie można kupić i czy w ogólne można, takie zabezpieczenie (osłonę) na łóżeczko(na ta listwę drewnianą). Żeby sobie zębów nie wybiła jak podnosi się i skacze.
 
eeeee daje jeszcze lepiej się gryzie barierkę i tak fajnie można tą osłonką pykać i nic nie szkodzi, że czasami język się przytnie czy ząb zahaczy ;-)
 
a nie to ja kupiłam z zamiarem osłony barierki przed totalnym zgryzieniem ale nie przypuszczałam, że dzieciaki az taką inwencje wykażą i jeszcze więcej zabawy będą miały ;-)
 
W naszym lozeczku juz te oslonki byly,solidnie zamocowane, nie do ruszenia, wiec remik obzarl krotsze boki,bo na nich oslonek nie ma:D Teraz olivia poprawia, na szczescie trzeciego gryzonia nie bedzie...na szczescie dla lozeczka:p
 
reklama
nie chcę was rozczarować, ale jeśli mówicie o takim plastikowym przeźroczystym cosiu z ikei to tam już tego nie ma:no:
rok temu chciałam kupić to pani w ogóle nie wiedziała o co mi chodzi, okazało się potem że już tego nie prowadzą ale ja nie wiem kogo oni tam zatrudniają, totalny brak znajomości asortymentu, ja rozumiem że jedna mogła być nowa ale nikt tam nie wiedział a pytałam minimum 3 osób

asia, jeśli mała skacze i boisz się że walnie szczeną to możesz kupić na allegro taką osłonkę materiałową z wypełnieniem, znajdziesz w dziale z ochraniaczami do łóżeczka
 
Ostatnia edycja:
Do góry