reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Ja chyba jednak kupuje recaro ale najpierw podjedziemy i zobaczymy co i jak w samochodzie. Tyłem do kierunku jazdy nie ma szans, Ula już teraz się wygina żeby mnie widzieć. Zresztą nienawidzę tego ułożenia już czekam żeby ją widzieć, nawiązać z nią kontakt wzrokowy, strasznie mnie wkurza to, że jest tyłem.

Aia, wychodzi na to że będziemy mieć te same foteliki:-), mamy nawet ten sam kolor maxi cosi, a jaki kolor recaro planujesz?
 
reklama
Nataszka, mierzyliśmy do auta i jest ok. Montował nam facet z foteliki.info i powiedział, że jest ok i spokojnie możemy kupować. Filip generalnie po ok 180km jest znudzony jazdą i wtedy jest syrena, ale nirmalnie to albo śpi albo sobie gada. Ten fotelik jest na podwyższeniu więc będzie widział wszystko co dzieje się za oknem :) mam też lusterko specjalne na oparciu, więc się widzimy. U nas jazdy autem są spokojne, więc będzie tyłem jeździł ile się da.
W dziale eko wrzuciłam fote z nisidłem, przyszło dzisiaj, jest super!

Jak macie okazje to korzystajcie :) www.fotelik.info/pl/news/jak_eksperci_dobieraja_fotelik_maraton_9_18kg,291.html
 
Ostatnia edycja:
Mamy z wspólniczką te same foteliki dla dzieci. Ona ma czerwono-żółty ja czarny. Mój wygląda jak nowy jej jest tak zaplamiony że szook. Ona go pierze co miesiąc ja dwa razy w roku. W ogóle nie wyglądają jak te same foteliki tylko jej wyglada jak jakaś supermarketowa tandeta a to maxi cosi.
Także kupujcie jak najciemniejsze :tak:
 
Mamy z wspólniczką te same foteliki dla dzieci. Ona ma czerwono-żółty ja czarny. Mój wygląda jak nowy jej jest tak zaplamiony że szook. Ona go pierze co miesiąc ja dwa razy w roku. W ogóle nie wyglądają jak te same foteliki tylko jej wyglada jak jakaś supermarketowa tandeta a to maxi cosi.
Także kupujcie jak najciemniejsze :tak:

Bo Maxi Cosi ma różne rodzaje tapicerek. Są różne tkaniny i lepiej jest je pomacać zanim się kupi żeby nie było rozczarowania.

Ja Maxi Cosi Tobi (drugi fotelik) używałam przy starszej 3 lata bez najmniejszego uszczerbku dla tapicerki. Prana była kilka razy bo kupiłam jasno różową (o zgrozo - ale taki był akurat w promocji i pod wpływem chwili kupiłam - ale śliczny generalnie). Wygląda teraz jak nowa.

Teraz dla Hanki jak kupiliśmy trzeci fotelik to wybrałam Recaro - właśnie biorąc pod uwagę również trwałość tapicerki bo jednak im większe dziecko tym większe zagrożenie dla tapicerki :)
 
ooo tak kolor i rodzaj tapicerki jest niezwykle wazny. Lepiej troche dopłacić i mieć pewność, ze nie będzie wygladać w plamach i obtarciach, bo dzieci potrafia wszystko:tak:
My w Asiss mamy szaro czarną, Oliśka jest czarno czerwona. I jego się szybciej teraz brudzi- ale fakt jest mobilny i czasem butami zachczy.

Szukam pożądnych roletek(koniecznie opuszczanych) na szyby do auta. W sklepach tylko Disney, a ja chciałabym zwykłe czarne. Macie godne polecenia, które wytrwaja:))??
 
Karolina dzięki za polecenie bucików befado, miałam zamawiać przez net a tu się okazało ,że w pobliskim sklepie mają i nawet 18 dobre:)kupiłam jakiś tydz.temu, jestem z nich zadowolona i zamierzam kupić jeszcze sandałki na lato:)

Przepraszam za wtrącenie 3 groszy nie w temacie;)
 
reklama
Kupujemy krzesełko do karmienia z Ikei. Czerwone z białą tacką :) Będzie u nas w sobotę.
Zmieniamy bo mnie szlag jasny trafił - i od razu była decyzja że kupujemy najprostszy sprzęt pod słońcem :)
 
Do góry