reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Dzag Ty się nie przejmuj Paniami w żłobku tylko dobrem Tymka. Jak wstaje głodny to daj mu jeść a potem sobie doje co najwyżej. Zwróć uwagę paniom tylko że jest najedzony żeby w niego nie cisły. W ogóle masz prawo decydować o Tymku w żłobku.
 
reklama
Dzag zapytaj w żłobku. w tym do którego Damianek chodzi trzeba przyprowadzić dziecko nakarmione, jak przyprowadzasz to mówisz o której wstał i jadł :). chodzi do żłobka od połowy lutego i wtedy miał butelkę i mleko ale oddali bo w żłobku już mleka nie pije. tu kazali przynieść butelkę albo kubek na "picie" paczkę pampersów, chusteczek, herbatkę (jak pije), krem na odparzenia, coś na przebranie (to daję "ciocią" i chowają do jego pudełka). nie trzeba pościeli, pieluszek tetrowych śliniaków talerzyków i sztućców. dałam jeszcze maść na ząbki. na spacer jak idą to mają krem z filtrem i "coś" na komary ze żłobka, chyba że rodzić chce inny to też przynosi :)
 
No mówię, że zawał. Ale moja mama się zadeklarowała, że będzie mu wszystkie buty kupowała. Więc chwała jej za to, bo mnie na takie nie stać...
 
Weronka, słowo daję, szukałam wczoraj po forum, ale znaleźć nie mogłam :/. Napisz proszę jaka to firma od tego Tolkowego super drewnianego pchaczyka...
 
reklama
Do góry