reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
Kakakarolina, mój Tymek ma podobną stopę co Filip k8 - 13,5cm. Mierzona w rozpłaszczeniu na stojaka :p. A rozmiary w zależności od firmy są róóóżne :). Wczoraj te Wojtyłko mierzone - 22 na styk. Befado ma 20. Jak sobie firma zrobi tak jest :p. Zrobię chyba jeszcze jedno podejście do TKMax. Chociaż nie liczę na szczęście :p.
 
mój nie chodzi i nie ma butów:-) tzn mam chyba z 5par od znajomych w rozmiarze 19-20.. chodzone po kilka tygodni więc wzięłam...

mam pytanie: czy któreś dzieciątko jeździ jeszcze w tym nosidełku od 0-13kg? mój ma jeszcze jakies 4cm by mu głowa wystawała więc nie zmieniam ...
 
reklama
Dzag ja mam szczęście i zawsze rozmiar jest ok ten co nosimy. Oprócz befado te biorę rozmiar mniejsze cała reszta mi się zgadza z rozmiarówką jak w pysk strzelił ;-)
Ja wprawy nabierałam przez lata :rofl2: na początku Maksowi kupowałam namiętnie za duże tak że z tyłu mi paluch wchodził z Olką juz nie mam tego problemu bo już sie nauczyłam że nie mierzy się stopy w domu bo zawsze wyjdzie o cm za dużo. Pomyliłam się Ola ma stopę dł 12cm czyli 21 wszystkie butki mamy oprócz przymałych sandałów.
Najlepiej się wybrać do sklepu z miarką i sprawdzić. 13.5 to strasznie dużo biorąc pod uwagę że 4 letni Maks ma 17 i rozmiar buta 28:-D
a już największy hit jak kiedyś patyczki produkowałam i je wtykałam do butów w sklepie wtedy kupiłam o dwa rozmiary za duże. Maks się potykał strasznie :-)
Powodzenia na łowach na pewno coś utrafisz
 
Do góry