reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Tak o butach rozmawiacie, ze postanowilam zmierzyc stope mlodemu i zalamalam sie az 12 cm i gdzie tu slodkie malutkie buciki kupic no gdzie ;-) widze, ze klawiature ktores dziecie mi przerobilo grrrryyy
 
reklama
Ja przyzwyczajona jestem do wszystkiego małego po Laurze a tu wszystko duże (dzisiaj body ubrałam 12 18 mies i jakieś kuse hehe) i ciężkie, gdzie mój mały słodki dzidziuś, no gdzie ;-)
 
Asia w tej chwili but starczy na miesiąc, półtora Dlatego póki nie nauczy się chodzić a tylko drepta kup jej Befado. Na jesien jak zaczną się kałuże, błoto a nasze dziewczyny będą już sprawnie biegać kupisz jej skórzane buty Wtedy wystarczy że przejrzysz 3 strony w tył i będziesz wiedziała jakie ;-)

irisson ja mam zasadę ze jak nie ubieram czapki to dzieci też ;-) no a dziś chodziłam bez :-p
Ktoś na fb pisał że widział panią w krótkim rękawku która szła za ręka z dzieckiem w zimowym kombinezonie, czapce i szaliku :-D
podobno więcej dzieci choruje z przeziębienia niż z wychłodzenia. Wczoraj chodzili moi w sweterkach ale u nas na prawdę ciepło 14 stopni i mega słonce Dziś ma być cieplej jupi !!!

wrr a już całkiem nienawidzę czapek z uszami i sznureczkami. mam wrażenie że dziecko strasznie durnie w tym wygląda.:-D wyobrażam sobie siebie w czymś takim :-D
 
Ostatnia edycja:
zakupiłam mojemu średniakowi buty ze stujką z befado, pierwsze słysze o tej firmie, ale wyglądają i ładnie i wygodnie, są też na sznurówki, więc jak coś to wysokie stopy na podpiciu też się wsuną, oby były dobre
 
Dziewczyny czy wy nie przesadzacie z tymi butami?
czy waSze dzieci już chodzą? Czy na prawdę nie mogą tych kilka kroków podreptać na boso lub w skarpetkach z ABSem tylko potrzebują od razu butów?

kupcie porządne buty jak dziecko zacznie chodzić. Dla mnie kupowanie takich butów o jakich była mowa dla dziecka które jeździ wózkiem to strata kasy. Same widzicie że nawet rozmiarów takich małych nie ma...
 
a ja myślałam że cała Polska zna befado przez produkowane przez nich od wielu wielu lat kapcie :) i inne obuwie

a Natalia swoje pierwsze kroki stawiała w Nike od koleżanki, uzywanych. takich małych adidaskach z sztwyną grubą podeszwą, na rzepy. głownie były potrzebne na chłodne wiosenne wypady na wycieczki, spacery - żeby nóżki nie były bez butów np. w czasie jazdy wózkiem, no i można stojące już dziecko postawić na chwilę na ziemię

o proszę, tu Natalia miała prawie 14 miesięcy - a ja w ciąży :) marzec 2012, początek sezonu spacerowego, szczyt hrobacza łąka :)

DSC_1407.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1407.jpg
    DSC_1407.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Mi też się wydaje, że na buty jeszcze za wcześnie. Im lepiej dziecko czuje stopą podłoże, tym fajniej dla niego. Nie mówię tu o sytuacji, gdy dziecko już chodzi, wiadomo, ale i wtedy najlepiej takie miękkie podeszwy, żeby nie usztywniały stopy. Ale to befado sobie zapiszę na przyszłość.

Dziewczyny a ja z innym pytaniem - nosidełka. Macie? Używacie? Jakie byście poleciły? My jak z Lilą chodzimy po sklepach, czy na miasto jedziemy, ona już nie chce w foteliku siedzieć - musi patrzeć i obserwować. Poradzicie coś?
 
reklama
Zylcia ja potrzebuję. Jak mam postawić młodą w piaskownicy ogródkowej? Zresztą mi przy Maksie fizjoterapeuta przykazał chodzić w butach/paputkach w domu i wyrzucić wszystkie skarpetki z abs jako samo zło więc się tego trzymam. Do wózka na spacer zakładam grube skarpetki ale jak mam w planie puścić ją na cztery to już nie.
Druga rzecz że Ola będzie szybko chodzić bo już zasuwa przy meblach. Maks chodził już bez wózka na spacery jak miał 10 mies a Olka jeszcze wcześniej wszystko robi.
 
Do góry