reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Dziewczyny a czy Wasze dzieci też tak zginają paluszki jak im buciki zakładacie? Mój tak zgina i ciężko mu założyć, mieliśmy takie szmaciane kozaczki i zawsze tak pozgina te stópki, że mu buty spadają i właśnie jeden mu spadł na spacerze :-p Oczywiście po chwili się spostrzegliśmy i wróciliśmy ta samą drogą ale chyba ktoś już go zabrał, choć nie wiem po co komu jeden bucik :confused:

My takie adidaski dostaliśmy, myślicie, że są ok? Są skórzane, mają miękką podeszwę, są leciutkie, ale nie mają z tyłu żadnych usztywnień :confused:

Zobacz załącznik 551917
 
reklama
Mu zaczynalismy Przy Olisiu od tych obuwie - buciki Gucio-oficjalna strona projektanta i producenta Polecone tez przez fizjoterapete. Wygladem nie sa moze fantastyczne- ale przy wysokim podbiciy wchodzily idealnie- inne mniej.
Bartka Olis nie chcial na noge wsadzic odpuscilam. Teraz mam na oku ecco dla Oliska
Dla Zaby albo kupie na teraz Befado na teraz, chyba ze zacznie wczesniej wstawac to Gucie- oni sa w stanie uszyc indywidualnie pod dziecko. Na razie my dalej w gondoli, przy przerzucaniu w spacerowke pomysle.
A butow typu nike itp moje dziecko nie mialo
 
Nataszka Gucie są super ale cena :szok: my na szczęście mamy wszyscy niskie podbicie.
Ola od 3 dni w spacerówce. A buty sportowe pierwsze Maks miał teraz na jesień do przedszkola ale kiedyś Zawitkowski się wypowiadał i mówił że są ok. Mi się nie podobają po prostu.
 
macie namiary na jakieś fajne czapki? Ninka ma malutką głowę, wszystko po Laurce jest jeszcze za duże i nie mam co jej ubrać, poratujcie :-)
 
cornleka, my mieliśmy dzisiaj ten sam problem jak szłyśmy w chuście, wydaje mi się, że to kwestia wysokiego podbicia. Wpadłam jak po ogień tylko o te buty zapytać, zaraz obczaje te nataszki.

edit: jezu te gucio, drogie ale w sumie dobry but to podstawa, tylko na ile takie buty będą starczać?
Ktoś ma coś fajnego ale do 100?
 
Ostatnia edycja:
irisson my już dziś bez czapki :-p dopiero na ostre słońce będę ubierać nie mam doświadczenia ale podobają mi się chustki a'la maryna :-D

Asia jak Cię stać kupuj te gucie ;-) mnie nie stać
 
Karolina u mnie obie mają czapki, Laurka ma takie szydełkowe, z dziurami, a Nina ma bawełnianą, które jej zlatuje na oczy, Młoda nie ma bujnej fryzury, a u nas dzisiaj mocne słońce, ale też silny wiatr, po chorobach nie chce ryzykować, a chustki z Laurką nie sprawdzały się, zaraz robiły jako szal pod szyję :-p może mi mama na szydełku zrobi, bo serio nie mam w co to moje Małe ubierać

a z butów to mam befado, ale rozmiar 19, sporo za duże, myślę, że będą dobre na jesień, więc Młoda ma te skarpetki z podbiciem skórkowym, do dreptania jeszcze się nie śpieszy, a stać w tym może, gorzej jak będzie zaraz 30st, będzie trzeba za jakimiś sandałami się rozejrzeć, kurcze Laura też nie ma sandałów :baffled:
 
reklama
Aasi mam podobną, ona jakaś taka płytka jest, że uszu nie zakrywa, a o nie mi najbardziej chodzi, teraz tak siedzę i z mężem gadam, że teściowa sprytna i czapki umie dziergać, więc będzie mieć zajęcie :-) że my o niej jakoś wcześniej nie pomyśleliśmy :-p Laura już dzisiaj wciskała swoją czapkę z daszkiem z Hallo Kiciusiem, jakie rozżalenie, że za mała, więc właśnie siedzę i szukam na allegro, od następnego tygodnia będzie działka, potem jeziorko, więc ta moja blondyna musi mieć :-p
 
Do góry