reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

My pod wanienkę używaliśmy dwóch taboretów, a obok był położony przewijak na takim stoliku: Stolik Skagerak Nautic 53 cm - CzerwonaMaszyna.pl
Normalnie stoi w dużym pokoju, ale jak widać łatwo się go składa i przenosi, więc na czas kąpania szedł do łazienki. Używaliśmy go jeszcze chwilę po tym jak wanienka weszła do wanny. No ale od kiedy Franek stabilnie stoi i chodzi, wycieramy go na stojąco, ubieramy bodziaka, a potem leci z gołym tyłkiem do pokoju i tam już zakładamy pieluchę na noc.

Ten stolik mam od jakichś stu lat, ale nie pamiętam, żeby był taki drogi jak go kupowałam :/

***
Jeśli szukacie dużego łóżka dla starszaków to polecam stronę: Łożka piętrowe - Łóżko piętrowe - Łóżka Dla Dzieci - Łóżko piętrowe Kacper 2
Franek śpi właśnie na tym z linku. Tylko oczywiście na jednym, drugie jest w szafie póki co ;)

***
Mam pytanie - czy wiecie może, gdzie można kupić wieszaki dla dzieci? Wczoraj byłam w Ikei i były jakieś, ale jeszcze za duże. Szukam czegoś takiego jak wieszaki w sklepach z dziecięcymi ubrankami. Brakuje mi już półek w szafie, a mam cały wolny drążek w jednej jej części i powiesiłabym na nim sukienki i swetry. Tylko wieszaków znaleźć nie mogę :/ Nie muszą być drewniane, wystarczą jakieś leciutkie plastiki.
 
reklama
milionka, zwrot podatku w rozliczeniu rocznym :-).
Nie wszyscy mają przyjemność dostać pełną kwotę zwrotu - trzeba jeszcze na tyle zarabiać :-D.

A reszta cytatu to polowanie kakakaroliny na aukcjach :-).

A co do odliczenia - to nie tak od razu te ok. 1200,00zł dostaniemy. W pierwszym roku odlicza się proporcjonalnie do ilości miesięcy, w którym sprawowaliśmy opiekę nad dzieckiem. Za miesiąc urodzin odlicza się pełną kwotę. Więc rodząc w sierpniu mamy prawo do ulgi za 5 miesięcy (czyli niecałe 500,00zł)

to ja sie nie lapie :/ ja mam umowe 750 zł a mąż 1500 zł :/ i nie wiem czy wogóle możemy sie razem rozliczac jak zameldowani jestesmy pod dwoma adresami"/
 
Ktoś wspominał, że Ikea prowadzi sprzedaż online. Ale czy w Polsce? na stronie Ikea nie ma słowa o tym...

Ja nic o tym nie wiem żeby w Polsce tak było.

Ale jest alternatywa w naszych okolicach Kolibby - polecam usługę firmy Ariba Meble IKEA, IKEA Szczecin, IKEA Bydgoszcz, IKEA Białystok, transport IKEA, meble Szczecin, meble Bydgoszcz, meble Białystok
Właśnie pierwszy raz złożyłam zamówienie u nich a zakupy mają być w sobotę. Nie ma żadnego ryzyka bo płaci się przy odbiorze za zakupy i usługę. Minimalna opłata za dostawę to 50 zł. Dowożą prosto do domu. Można też zamówić usługę wnoszenia.
 
k8libby no właśnie ja widzialm, ze cos takiego sie pojawiło ale nie czytałam dokładnie, myślałam, że chodzi o to, że robisz zamówienie w domu ale odbiór u nich:baffled:
 
Ktoś wspominał, że Ikea prowadzi sprzedaż online. Ale czy w Polsce? na stronie Ikea nie ma słowa o tym...

k8libby przesyłam link ze sklepu w Katowicach - nie wiem jak jest w pozostałych

IKEA Katowice - IKEA

może gdzie indziej też tak jest? nie korzystałam jeszcze z tych usług bo mam blisko ale zwróciłam uwagę na tą opcje podczas naszych ostatnich zakupów w IKEA.
 
reklama
Do góry