reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka majowek

Jeśli chodzi o łóżeczko to my na początek kupujemy Stokke Sleepi. Urzekł mnie fakt, że jest cudownie małe i na kółeczkach więc można będzie je przemieszczać bez problemu. Posiada regulacje długości wiec rośnie wraz z dzieckiem.
IMG_2431.JPG
IMG_2429.JPG

Zobacz załącznik 911728
 

Załączniki

  • IMG_2431.JPG
    IMG_2431.JPG
    46,9 KB · Wyświetleń: 815
  • IMG_2429.JPG
    IMG_2429.JPG
    63,9 KB · Wyświetleń: 823
Ostatnia edycja:
reklama
Ja w poprzedniej ciąży kupiłam drogie łóżeczko dostawne i byłam bardzo zawiedziona. Sprzedalam je z wadą która zrobił Wiktor. Teraz chyba kupię takie zwykłe dostawne łóżeczko jak to. Link do: Klupś Piccolo Due Łóżeczko dostawne kolor biały(bez wyposażenia) 90x40 cm [id11293] - 285 zł : DINO - najlepsze wózki dziecięce, meble, foteliki samochodowe, Dino wózki Sklep
Ja tez mam w planach to lozeczko. Ma koleczka wiec planuje nim jezdzic po calym mieszkaniu :D bedzie zamiast kosza mojzesza
 
Ja wiem, że leżaczek nie zdrowy, ale mam jeden i jest taki w miarę, pozycja coś odrobinę lepsza niż w foteliku samochodowym. I mam go od początku, pierwszy syn go dostał. Z Fisher Price, już nie jest on w tej wersji do kupienia. I nadal będę to używała. Tylko to piore [emoji6] bo on jest też jako krzesełko do 17kg. Ale nie mamy miejsca w pokoju chłopców. Jak dzidziuś podrośnie chyba pora na nowe mieszkanie.
 
Ja wiem, że leżaczek nie zdrowy, ale mam jeden i jest taki w miarę, pozycja coś odrobinę lepsza niż w foteliku samochodowym. I mam go od początku, pierwszy syn go dostał. Z Fisher Price, już nie jest on w tej wersji do kupienia. I nadal będę to używała. Tylko to piore [emoji6] bo on jest też jako krzesełko do 17kg. Ale nie mamy miejsca w pokoju chłopców. Jak dzidziuś podrośnie chyba pora na nowe mieszkanie.
A co ma byc w nim niezdrowego jeśli maluch ma tam mozliwosc leżenie na plasko tak jak w lozeczku?...;/
 
reklama
Patula86 no nie zdrowe są leżaczki które nie są płaskie. Nie wiem jak wygląda twój bo ten link się nie wyświetla. Ale większość leżaczków-bujaczkow nie są płaskie. Dziecko leży w takiej pozycji trochę siedzącej, cos jak w foteliku samochodowym (w ktorym jazda tez powinna trwac jak najkrócej). Ale ja niempisalam tu tego żeby Cię uświadamiać [emoji4] nie taka moja rola. Nie spodziewałam się pisząc to takiej reakcji. Myślałam, że to oczywiste że te przenośne leżaczki nie są płaskie.
 
Do góry