reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka majowek

Patula86 no nie zdrowe są leżaczki które nie są płaskie. Nie wiem jak wygląda twój bo ten link się nie wyświetla. Ale większość leżaczków-bujaczkow nie są płaskie. Dziecko leży w takiej pozycji trochę siedzącej, cos jak w foteliku samochodowym (w ktorym jazda tez powinna trwac jak najkrócej). Ale ja niempisalam tu tego żeby Cię uświadamiać
emoji4.png
nie taka moja rola. Nie spodziewałam się pisząc to takiej reakcji. Myślałam, że to oczywiste że te przenośne leżaczki nie są płaskie.
Link do: Tiny Love Wielofunkcyjny leżaczek bujaczek łóżeczko 3w1 Turkusowy 18010068 - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Ten rozklada sie na płasko, sorry ale jakoś wiesz bronilam sie, ze krzywdy mojemu dziecku nie robię;)
 
reklama
Jejku wy już tutaj wyprawkowo.
U mnie 12 tydzien a ja jakos nie mam szału zakupowego, nawet nie chce mi się oglądać tych wszystkich małych rzeczy.
Mimo że mam 2 dzieci, zdrowych to jakoś teraz panicznie się boje. Może po prenantlanych się odstresuje
 
Dziewczyny, czy któraś miała styczność z wózkiem Tutis Mimi Style? Bardzo spodobała nam się solidnie wentylowana budka, bo w końcu dzidziuś spędzi tam wiosnę i lato. Wyposażenie chyba we wszystkich wózkach jest takie samo, zresztą stylistyka chyba też :p
Na co tak ogólnie zwracacie uwagę? Albo na co warto zwrócić uwagę? ;)
Tutis-Mimi-Style-329-2.jpg
 
Ja oglądałam już wózki i mi zależy na tym żeby był jak najlżejszy, żeby nie zajmował w samochodzie całego bagażnika, oraz żeby siedzisko spacerówki rozkładało się na płasko (nie chce kubełkowego). Plus ewentualnie możliwość wpięcia fotelika
 
Kyra, no na co zwracam uwagę to waga wózka, łatwość składanka, wielkość po złożeniu tak żeby bezproblemowo zmieścił się do bagażnika i to jak się prowadzi. Nie kupiłabym wózka nie mogąc się nim przejechać bo są ogromne różnice między jednym wózkiem a drugim. Dla mnie odpadają trzykołowca bo wg mnie są niestabilne. Amortyzacja tez ma duże znaczenie przy wózku dla niemowlaka.
Wiele osób zwraca tez uwagę czy spacerówka-siedzisko ma opcje zwrócenia w kierunku matki/osoby kierującej. Ja np kupiłam teraz wózek gdzie spacerówka jest tylko i wyłącznie w stronę kierunku jazdy ale wiele mam nie wyobraża sobie nie widzieć dziecka. [emoji6] to już kwestia wyboru. Ja wcześniej miałam Mutsy evo gdzie można było kierunek spacerówki zmieniać ale tak naprawdę dzieciak chętniej patrzy na to co się dzieje dookoła a nie na twarz mamusi. Tak przynajmniej było u nas.
 
Dla mnie ważny jest też koszyk na zakupy, bo mąż w pracy od rana do nocy to często wracam ze spaceru obładowana. Najpierw miałam Mutsy i tam był taki zawieszany koszyk. Od razu mogłam pakować zakupy w sklepie do niego i przy kasie wszystko wrzuć i zawiesić pod wózek. A teraz mam inny wózek a w nim taki duży, otwarty koszyk. Więc lądują w nim popakowane zakupy w siatce. Nie wiem czy dobrze to opisałam:happy:
 
Dziewczyny a możecie z doświadczenia polecić laktator elektryczny?

Z czystym sumieniem polecam laktator elektryczny Medela Swing. Moja siostra go miala i bardzo sobie chwali. Dobry jakosciowo sprzet, dzieki czemu szybko i bezbolesnie sciagnie pokarm, a przy okazji odciazy od karmienia ;-)
Na innych forach, dziewczyny też go sobie chwalą.
W szpitalach korzystają ze sprzętu Medeli wiec to jest najlepsza rekomendacja :)
 
reklama
Co do laktatora to ja mam lovi. Mi pomógł rozkręcić laktacje.
Jednak zastanawiam się czy tym razem nie kupię właśnie madeli
 
Do góry