reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

jak ja Wam zazdroszcze, ze macie sily i ochoty na masaze szyjki! ja po ostatnim razie mialam dosc, bolalo a do tego maly jest tak nisko, ze to bylo wrecz niewygodne :D
 
reklama
Tak się zastanawiam co sądzicie o prezencie od maluszka dla starszego rodzeństwa, jakiś drobny upominek? Mój mąż uważa, że szukam tylko pretekstu do wydatków..a mi się wydaje, że to akurat fajny pomysł. Zastanawiam się tylko co by to mogło być.
 
O moja strojnisia uwielbia wszelkiego rodzaju biżuterię to może rzeczywiście jakaś bransoletka :D Muszę o tym intensywnie pomyśleć :p
 
Zuzagk mnie tez ostatnio tak bolalo ze stwierdzilam ze juz nie chce probowac.. to i tak nie pomaga.. mala w koncu wyskoczy.. najwyzej bedzie mi ciezko ja urodzic jak sie utuczy haha

Suwina ja nie kupuje prezentow od maluszka ;) nigdy nie kupowalam.
Choc teraz myslalam o Lego ale moj m uwaza ze to bez sensu.. fakt taki ze moje dzieci maja chyba wszystko wiec..
 
reklama
Suwinia u nas była bransoletka i Ala z dumą ja nosi :)
 

Załączniki

  • 1439372063429.jpg
    1439372063429.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Do góry