reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Dziewczyny a macie już coś na wyjście ze szpitala dla maleństwa? Ja kompletnie nie mam weny... jakaś pomroczność mnie ogarnęła
A tak a propos od dzisiaj w smyku niektore ubrania i buty przecenione 50% dla tych malutkich i tych starszych też :-)
 
reklama
Mam kilka kompletów uszykowanych na wyjście w zależności od pogody, sama nie wiem w co powinnam Małego ubrać więc się zabezpieczylam :)
 
Jogobelka ja niemam jeszcze o tym pojęcia.. Po za tym u nas w sierpniu to sa skwary tak okropne ze ze mnie sie w spodenkach leje wiec tym bardziej zero pomysłów.. Zobaczę na tej klasie jak będę to na pewno cos bedą o tym mowić ..
 
Dziewczyny ja to daleko w polu jestem. Mam tylko pare ubranek i koszule do porodu i 2 do karmienia dla siebie i ok wczoraj kupilam recznik z kapturkirm w promocji i podklad. Fakt ze lozeczko, wozek, wanienke, butelki i worek ciuszkow mamy jeszcze dostac ale jeszcze mnostwo rzeczy zostalo. Pieluchy, art.higieniczne dla mnie i malenstwa, materac, posciel, termometr itd. Najgorsze ze musze porzadek zrobic ze swoimi ciuchami zeby zrobic miejsce na rzeczy synka niestety boje sie za bardzo szalec jeszcze.
 
Anney też mam bodziaki dla małego w tego ptaszka z tym,że jest cały szary :))

Ja będę uzywać Avent, mam butelkę od połoznej i planuje kupić laktator ręczny tej firmy, ale z pojemnikami do pokarmu skoro butelke już mam. Narazie nie myślę o elektrycznym laktatorze, bo to wszystko zalezy jak bedzie z moją laktacją.

Do szpitala dla małego kupiłam komplecik kaftanik plus półpajacyk. Pod spód bodziaki oczywiście i jakaś czapeczka ewentualnie. Jak będzie bardzo zimno to dostanie bodziaki z długim rękawkiem, komplet jak wyżej i otule go kocykiem
 
Lucalew nie bój się, myslę,że teraz jest dobry moment aby się konkretnie za to zabrać, możemy rodzić w kazdej chwili ;)

Co do malowania pokoiku to namalowałam 3 dni temu gwiazdki w pokoju małego, białe i niebieskie, 3 różne wielkości. Miało być drzewo, ale mój Mż nie namaluje ładnie drzewa, a ja boję się wchodzić na drabinę. Uznałam,że gwiazdki są ok, zresztą uwielbiam :D.
 
Ostatnia edycja:
Mi się udało kupić ten zestaw z Aventu na przecenie. Ze 150 funtów zapłaciłam tylko 65 mam nadzieję, że się sprawdzi :rolleyes:
 

Załączniki

  • 1432324388847.jpg
    1432324388847.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 39
  • 1432324396849.jpg
    1432324396849.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 32
Zuza, sporo tego, o ile dobrze widze to laktator, butelki, podgrzewac i sterylizator.
Ja bede miala tez z Aventu, ale mniej rzeczy i zobaczymy czy wystarczy, jak nie to dokupie. Laktator i pojemniki mam, butelka tez chyba jakas jest...

Body w czerwone paski sliczne!!!
 
reklama
Do góry